Канал 5 ќе ги пренесува натпреварите од најквалитетните европски натпреварувања!

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.797
Поени од реакции
6.784
Ај бе нека ја даваат Манчестер-Волфсбург.Ќе има голови.Ферги ми кажа :pos2:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.636
Поени од реакции
11.265
Додека да објават кои ќе ги дават, ми побеле косата.
Треба малку поорганизирано, на ХРТ2 се знае 2 недели однапред што ќе се дава.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.537
Поени од реакции
14.267
Или Манчестер - Волфсбург, или Реал - Марсеј ќе биде на 5+. Остало се е тапа..
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.646
Поени од реакции
43.450
Или Манчестер - Волфсбург, или Реал - Марсеј ќе биде на 5+. Остало се е тапа..
Да даде господ да виде првата..Ми отече веќе од седење пред компјутер...

Ама искрено мислам оти ќе ја даваат Реал :(:(:(
 

File X File

X Ego-trip Killer :-)
Член од
21 август 2009
Мислења
100
Поени од реакции
38
Додека да објават кои ќе ги дават, ми побеле косата.
Треба малку поорганизирано, на ХРТ2 се знае 2 недели однапред што ќе се дава.
...cisto informativno, uste vo sredata(na 16-ti septemvri), skoro pred dve nedeli, bese objaveno deka na 5ka ke odat Barcelona-Dinamo i Bayern -Juventus...

p.s.

...i seuste ne mi se veruva deka poise se uziva vo trosenje vreme na "gluposti" otkolku mozebi na kvaliteten razgovor... !?... ali ocigledno, sekoj so svoeto...
 
Член од
12 декември 2008
Мислења
1.553
Поени од реакции
101
Добро бе ако нејќете не ја гледајте Барса никој не ве тера. Арно ви рече Акси имате стримови, ако неможете да најдете кажете јас ќе ви дадам гледајте ги Ливерпул или Ренџерс. Лани до полуфиналето Барса ја даваа 3-4 пати се на се па никој не се жалеше:jaj:
Па што има врска што ја давале Барса 3-4 пати.Тогаш колку штознам не играле против противници од калибарот на Динамо.Ова е голем минус за канал 5.Оваа ситуација ти е иста како да играат Барса - Реал во Шпанско а да ја давааат на Алфа Спортинг - Ваљадолид.Ај малку размислувајте бе луѓе пред да пишувате вакви ненормални постови и да ми тврдите дека Барса - Динамо е поинтересен натпревар од Фиорентина - Лиеврпул.
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Па што има врска што ја давале Барса 3-4 пати.Тогаш колку штознам не играле против противници од калибарот на Динамо.Ова е голем минус за канал 5.Оваа ситуација ти е иста како да играат Барса - Реал во Шпанско а да ја давааат на Алфа Спортинг - Ваљадолид.Ај малку размислувајте бе луѓе пред да пишувате вакви ненормални постови и да ми тврдите дека Барса - Динамо е поинтересен натпревар од Фиорентина - Лиеврпул.
За кого како.:smir:
 
Член од
12 декември 2008
Мислења
1.553
Поени од реакции
101
За кого како.:smir:
Па јас ако речам дека АПОЕЛ - Челзи и Милан - Цирих се поинтересни од Баерн - Јувентус цел форум ќе ме направи реатрдиран а овија што тврдат дека Барса - Динамо треба да ја даваат како најинтересен натпревар ќе бидат цвеќиња за мирисање.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.537
Поени од реакции
14.267
Па што има врска што ја давале Барса 3-4 пати.Тогаш колку штознам не играле против противници од калибарот на Динамо.Ова е голем минус за канал 5.Оваа ситуација ти е иста како да играат Барса - Реал во Шпанско а да ја давааат на Алфа Спортинг - Ваљадолид.Ај малку размислувајте бе луѓе пред да пишувате вакви ненормални постови и да ми тврдите дека Барса - Динамо е поинтересен натпревар од Фиорентина - Лиеврпул.
Да, за мене е подобро да ги дават Барса. Ако ништо друго, барем ќе гледам атрактивен фудбал од страна на Барса, ќе гледам одлични проигрувања, атракции, и што ти уште не. Разгледај ги малку игрите на почетокот на сезоните на Фиорентина и на Ливерпул, па ќе ти стане јасно каков умртвен фудбал играат тие. Епа за мене е подобро барем еден тим да прикажува атрактивен фудбал, како што тоа ќе го прави Барса, отколку да гледам два умртвени тима како Фиорентина и Ливерпул кој едвај ќе го пронајдат патот до голот, и нонстоп ќе трчаат како муви без глави на теренот.

Oва за во вторник:

 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.636
Поени од реакции
11.265
...cisto informativno, uste vo sredata(na 16-ti septemvri), skoro pred dve nedeli, bese objaveno deka na 5ka ke odat Barcelona-Dinamo i Bayern -Juventus...

p.s.

...i seuste ne mi se veruva deka poise se uziva vo trosenje vreme na "gluposti" otkolku mozebi na kvaliteten razgovor... !?... ali ocigledno, sekoj so svoeto...
Што ќе давате во Среда на Канал 5 и 5+ ?
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.869
Поени од реакции
1.251
А сварно на тоа бимот на Плоштад шо е од Т-Мобиле ќе даваат утакмици од ЛШ?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498

Пики

amazing happens
Член од
10 март 2007
Мислења
1.923
Поени од реакции
37
А сварно на тоа бимот на Плоштад шо е од Т-Мобиле ќе даваат утакмици од ЛШ?
заслушав дека у вторник на плоштад ќе ја даваат Барселона,а у среда Јуве-Баерн али колку е ова точно ќе видиме ..
 

Nekoj IksDe

Челзијаш
Член од
17 септември 2009
Мислења
495
Поени од реакции
9
еее ова ќе биде јако да се гледа :vozbud::vozbud::vozbud: на плоштад такмица
 

Kajgana Shop

На врв Bottom