Канал 5 ќе ги пренесува натпреварите од најквалитетните европски натпреварувања!

Член од
21 септември 2008
Мислења
14.565
Поени од реакции
14.337
Прости, забегани и лица кој доволно се се запознаени со фудбалот. Само така може да се наречат оние во Канал5 што ја избираат програмската шема. Молим ти се, во Среда на Канал5+ ќе ја даваат Милан - Цирих. :pop: 100 пати поинтересни мечеви се оние на Манчестер со Волфсбург, и оној на Реал со Марсеј. Уште еднаш едно големо браво за оние што ја избираат шемата кој натпревари да се пренесуваат...
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.280
Поени од реакции
17.959
Прости, забегани и лица кој доволно се се запознаени со фудбалот. Само така може да се наречат оние во Канал5 што ја избираат програмската шема. Молим ти се, во Среда на Канал5+ ќе ја даваат Милан - Цирих. :pop: 100 пати поинтересни мечеви се оние на Манчестер со Волфсбург, и оној на Реал со Марсеј. Уште еднаш едно големо браво за оние што ја избираат шемата кој натпревари да се пренесуваат...
http://www.facebook.com/group.php?gid=114353659596
Да не си грешка? Тука не пишува ништо за која утакмица ќе ја даваат на 5+ за во среда:toe:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.565
Поени од реакции
14.337

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
167
http://www.facebook.com/group.php?gid=114353659596
Да не си грешка? Тука не пишува ништо за која утакмица ќе ја даваат на 5+ за во среда:toe:

овде пишува :helou:
http://www.kanal5.com.mk/default.aspx?mId=112
супер натпревар :smir:

таман да го гледам Милан без да барам стрим

ама искрено имале и подобар избор иако лично мене овој не ми смета воопшто
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Да прашам тие што гледале на плоштад вреди да се гледа мислам квалитетна е сниката а не да си бодам очи додека ја најдам топката.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
A Манчестер-Волфсбург,а Реал-Марсеј а тие даваат второлигашки фудбал,супер.

П.С Да не има агентот Пато 007 да каже нешто?
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Море овие три чисти немат значи како можат од толку интересни натпревари да ги даваат Барселона и во Среда Милан...:tapp::tapp::tapp:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.565
Поени од реакции
14.337
Грдо е вака, изгледа некој фан на Милан ја прави програмската шема. Во прво коло го даваа Милан, ај тогаш може да се каже дека тој беше најдобар натпревар, ама сега кога се има многу подобри натпревари од тој, не ми е јасно зошто пак го тупат со Милан. :tapp:

Море овие три чисти немат значи како можат од толку интересни натпревари да ги даваат Барселона и во Среда Милан...:tapp::tapp::tapp:
Абе ај за Барса, барем ќе гледам добар фудбал, ќе гледам голови. На натпреварот на Милан, што ќе гледам, 22 волови како трчаат по топката. Пренесуваат натпревар во кој игра тим кој вкупно постигнал 5-6 гола во цела сезона. Уште непочнат натпреварот, се знае дека ќе биде само натпревар без никакви атракции, и без многу голови, а тоа љубителите на фудбалот не го сакаат..
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Грдо е вака, изгледа некој фан на Милан ја прави програмската шема. Во прво коло го даваа Милан, ај тогаш може да се каже дека тој беше најдобар натпревар, ама сега кога се има многу подобри натпревари од тој, не ми е јасно зошто пак го тупат со Милан. :tapp:



Абе ај за Барса, барем ќе гледам добар фудбал, ќе гледам голови. На натпреварот на Милан, што ќе гледам, 22 волови како трчаат по топката. Пренесуваат натпревар во кој игра тим кој вкупно постигнал 5-6 гола во цела сезона. Уште непочнат натпреварот, се знае дека ќе биде само натпревар без никакви атракции, и без многу голови, а тоа љубителите на фудбалот не го сакаат..
Тоа е тоа момци, не можат да угодат на сите!:toe:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.667
Поени од реакции
11.362
Барем некоја друга програма да ги откупеше правата, ако не, барем МТВ да си останеше.
Прво се радував дека конечно се отарасив од МТВ, но сега гледам дека сум грешил.
Ако не друго, барем ги даваа најдобрите утакмици од колото, а не покрај Ливерпул-Фиорентина тие даваат Барса-Динамо, или пак покрај Манчестер-Волфсбург тие даваат Милан-Цирих.
Со кој памет? Со кој памет, ееј?

:angry::angry:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.565
Поени од реакции
14.337
Него ме интересира кај е PATO_007, да го видам неговиот став за ова. Тој мрчеше против натпреварите кој ќе ги пренесува Канал 5, и демек не му се свиѓале. Ај сега кога ќе го дават Милан, да видам дали тоа ќе му свиѓа, и дали тој гледа и за другите љубители на фудбалот, или само за себе..
 
Член од
12 декември 2008
Мислења
1.553
Поени од реакции
101
A Манчестер-Волфсбург,а Реал-Марсеј а тие даваат второлигашки фудбал,супер.

П.С Да не има агентот Пато 007 да каже нешто?
Па за разлика од Барса - Динамо која ќе иде на Канал 5 и Милан - Цирих е 100 пати поинтересен натпревар.
И јас сум за Манчестер - Волфсбург или Реал -Марсеј ама јас не сум во Канал 5.

КАКО МОЖЕ ДА СЕ БУНИТЕ ЗА МИЛАН - ЦИРИХ А ЗА БАРСА - ДИНАМО ДА НЕ СЕ БУНИТЕ.
МАЛКУ СТЕ МИ ЧУДНИ ЛУЃЕ.
За мене најинтересно ќе беше да ги даваат
Канал 5
Фиорентина - Ливерпул
Баерн - Јувентус
Канал 5+
Ренџерс - Севиља
Манчестер Ј. - Волфсбург(Реал М. - Марсеј)

ППППППППП.ССССССССС. КОЛКУ САМО ЗА ДА ЗНАЕТЕ НЕМАМ КАБЛОВСКА ПА И БАШ МИ Е ГАЈЛЕ ШТО ЌЕ ДАВААТ НА 5+
ЕДИТТТТ. КАЖЕТЕ МИ ПОКРАЈ БАЕРН - ЈУВЕНТУС КОЈ ЌЕ ТИ ГЛЕДА 5+
 

Kajgana Shop

На врв Bottom