Кошаркарска репрезентација на Македонија

Член од
10 септември 2008
Мислења
125
Поени од реакции
0
Христов ти да не беше у ноа комбето струмичко оти видов деца имаше таму,а кај беа винари(педери)неготино? Комити и тие пееја песни за Вардар,ама ајде
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Ах бе аеродромци незнам што ви е поентата ме правите луд а седев до вас 3 метри....Ауууу,пеевте и оооооооо ооооооооооо напред Скопје...:tapp:
ooooooooooooooo makedonija, jas ne sedev so family ama pa sega ne peea za mzt nitu za grne, peea za jane pertovski tocno , ama za se otanato sto zboris lazes , ili sakas da bides interesen na forumov
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
Точно за тие со акредитации ама и тие со гратис можат да седат доле:helou:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ни ја не ги видов винарите.Фемили и комитите ги видов но винарите не.
Само натписот им го видов.
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
еј ало ај доста за Фемили и за МЗТ може?со сила си го барате,аман многу замарате,и после на нас не ни било гајле,вие билдате постови против Фемили тука а ова е тема за репрезентација МАКЕДОНИЈА,више не можам да ве читам,ако имате нешто против Фемили дојдете у СК и кажете ни го у фаца,а не тука ко пичкици на форум сите пишуваат
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
еј ало ај доста за Фемили и за МЗТ може?со сила си го барате,аман многу замарате,и после на нас не ни било гајле,вие билдате постови против Фемили тука а ова е тема за репрезентација МАКЕДОНИЈА,више не можам да ве читам,ако имате нешто против Фемили дојдете у СК и кажете ни го у фаца,а не тука ко пичкици на форум сите пишуваат
Brat ja ziveam NLO!
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Per ja treniram kosarka!

Tоа не е мерило... Знам 50 деца со тренираат баскет па не знаат пик-ен-рол што е... Ти тука збориш дека ФА вчера не навијале добро, дека не знам си што... Ај да си од провинција па да те сфатам ако имаш комплекси од нас , ама наш чоек си... Те потпали оној опинокон што лаже како стигне на форумов... Од него паметно нешто нема да чуеш ...

Ти викам само да не се мешаш ако не знаеш...Ти можда знаеш за кошарка ама за навијање не можеш да збориш....
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Tоа не е мерило... Знам 50 деца со тренираат баскет па не знаат пик-ен-рол што е... Ти тука збориш дека ФА вчера не навијале добро, дека не знам си што... Ај да си од провинција па да те сфатам ако имаш комплекси од нас , ама наш чоек си... Те потпали оној опинокон што лаже како стигне на форумов... Од него паметно нешто нема да чуеш ...

Ти викам само да не се мешаш ако не знаеш...Ти можда знаеш за кошарка ама за навијање не можеш да збориш....
Ne nemoj pogresno da me sfatis ja ne rekov loso navivale,tuku deka bea neorganizirani i deka peea pesni so ne odgovaraa na utakmicata!:helou:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Зига зага Македонија,Абре македонче,Едно име имаме,Дале Чавезе (али тоа е ритам само не се спомнува ништо),Македонија ооо Македонија еее,Уште една таква слична али овде неможам да го доловам моментот:wink:,Срце на Терен,Маршот,Блажевски Перо и Петровски Јане.Тоа ни беше цел реперотар од вчера не верувам дека сум заборавил нешто.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Зига зага Македонија,Абре македонче,Едно име имаме,Дале Чавезе (али тоа е ритам само не се спомнува ништо),Македонија ооо Македонија еее,Уште една таква слична али овде неможам да го доловам моментот:wink:,Срце на Терен,Маршот,Блажевски Перо и Петровски Јане.Тоа ни беше цел реперотар од вчера не верувам дека сум заборавил нешто.
zaboravi deka peevte za mzt. a titula, a 50 razlika :nesvest:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom