Кошаркарска репрезентација на Македонија

Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Прекини да замараш те молам!!!Единствено што сакаш да направиш другите да имаат лошо мислење за нас,па и нека имаат зашто МНОГУ ЛУГЕ САКАЛЕ...
 
Член од
4 април 2008
Мислења
7
Поени од реакции
0
Lugje, ne zezajte, ne znam sto ocekuvate, ne sme Spanija pa da rasturame koj ke stigneme. Plus, nie sekoi 3 dena ja letame cela Evropa, a Letoncite dosega 2 pati doma igraa i u komsiluk kaj Estoncite. Zamorot si ima posledici, no za srekja ne mnogu. P.S. Da ne znaete dali za u prv red (najdole, na parket), moze da se otide so obicna karta?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Немам намера да се расправам,Македонија е веќе на европско јас сум среќен...Ако има некој што седеше во ваша близина нека го потврди тоа јас што го реков.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Lugje, ne zezajte, ne znam sto ocekuvate, ne sme Spanija pa da rasturame koj ke stigneme. Plus, nie sekoi 3 dena ja letame cela Evropa, a Letoncite dosega 2 pati doma igraa i u komsiluk kaj Estoncite. Zamorot si ima posledici, no za srekja ne mnogu. P.S. Da ne znaete dali za u prv red (najdole, na parket), moze da se otide so obicna karta?
Со таква организација може и на клупата на играчите да седнаш:nesvest:
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
Lugje, ne zezajte, ne znam sto ocekuvate, ne sme Spanija pa da rasturame koj ke stigneme. Plus, nie sekoi 3 dena ja letame cela Evropa, a Letoncite dosega 2 pati doma igraa i u komsiluk kaj Estoncite. Zamorot si ima posledici, no za srekja ne mnogu. P.S. Da ne znaete dali za u prv red (najdole, na parket), moze da se otide so obicna karta?
За доле, треба да имаш гратис карта од федерацијата:wink:
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
А ја глуп, со Гратис карта седев горе:tapp:
Како и да е, не жалам, супер утакмица беше, убаво си поминав, а и горе имав убаво место, со оглед на тоа што бев у 1ви ред а стигнав 2 мин пред почетокот!
Со ваква публика не смее да се изгуби, тоа најдобро го знаат и репрезентативците, затоа идеме на Европско сега:vozbud:
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
дома сме седеле!!!!

ја се кладам дека вие сте седела дома пред вашите "мали екрани"
и сеа само тресете на форумов и јачате постови ај не го т*пете више...замараме цел форум !!! :tapp:

КЕ ТИ СЕДНАМ НА ГРОБОТ КОЈ САМ КЕ ТИ ГО ИСКОПАМ!!!!!
 

Attachments

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
КЕ ТИ СЕДНАМ НА ГРОБОТ КОЈ САМ КЕ ТИ ГО ИСКОПАМ!!!!!
Де бе не се замарај ти па КФМ мафија да му ебам племе не сакаа да не пуштат унатре педери затоа уште еднаш и ќе му отидиме да навиваме остај ги не вреде да се расправаме со нив.:salut:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
супер игра на момците .. и уште една победа и европско
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
А ја глуп, со Гратис карта седев горе:tapp:
Како и да е, не жалам, супер утакмица беше, убаво си поминав, а и горе имав убаво место, со оглед на тоа што бев у 1ви ред а стигнав 2 мин пред почетокот!
Со ваква публика не смее да се изгуби, тоа најдобро го знаат и репрезентативците, затоа идеме на Европско сега:vozbud:
dole se sedi samo so akreditacii, ane so gratisi


utakmicta katasrtofa mesto da zadrzime razlika nie si igrame gluposti, tehnicki pravat gluposti so eden zbor.E sega uste da go nateram radikal da dojde so mene u poska se ke bide ok
 
Член од
10 септември 2008
Мислења
125
Поени од реакции
0
јас бев таму,ама мајстори сме сами да се заебеме. Биедринс не растури,Гечевски и Р.Стефанов одлични кај нас. Друго-овие аеродромците се мн глупи-игра репрезентацијата на Македонија,тие оооооооооооооооооооо напред скопје. Браво,глупи сте и глупи ќе останете. Лозари закаснаа малку и не ги пуштија у салата и само се извозија до скопје(не а гледаа ни утакмицата) :toe:. Ај позз
 

Kajgana Shop

На врв Bottom