Кошаркарска репрезентација на Македонија

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Имаш право ако си дошол 15 минути пред почеток.Ја отидов 1 саат пред да почне за да си фатам убао место!
Иначе::oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe:
Браво за Перо,Тоше,Врба и Самарџиски!
И ја дојдов порано да фатам убаво место.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Никој не пееше ни за грнчаров ни за мзт ... признавам дека не пеевме цела утакмица но немаше навреди за грнчаров и песни за мзт ... :tapp:
зигазага напред скопје !? - дечко ти си грешка !!!:tapp:
Се правиш ти луд?Или мене ме правиш луд?:pos2::pos2::pos2:Седев на 3 метра од вас бе што ти тебе?
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Абе христов вие бевте дојдено со кобе.Видов едно струмичко може си бил внатре.
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.909
Поени од реакции
1.552
Се правиш ти луд?Или мене ме правиш луд?:pos2::pos2::pos2:Седев на 3 метра од вас бе што ти тебе?
што сакаш да постигнеш со тоа што ке излажеш !? јас ти викам дека не пеевме ни за мзт ни за грне ... друг некој што бил со нас може да потврди
ПС : ај доста ги замараме другиве батали тоа ...:smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
што сакаш да постигнеш со тоа што ке излажеш !? јас ти викам дека не пеевме ни за мзт ни за грне ... друг некој што бил со нас може да потврди
ПС : ај доста ги замараме другиве батали тоа ...:smir:
Ок,лажам.:tapp:
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
кога си сам и тажно е се на Македонија ти сети се,
Македонија ти пружа љубов и се
Знамето наше вечно ќе се вее

 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
6000 капацитет, шо сала е тоа бе, треба минимум 10 000, ебати промашената инвестиција
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.909
Поени од реакции
1.552
Ostaj be neli gi gleas samo na niv so im odgovara vikaat!
ја се кладам дека вие сте седела дома пред вашите "мали екрани"
и сеа само тресете на форумов и јачате постови ај не го т*пете више...замараме цел форум !!! :tapp:
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Ај 2000 да направеа и ова ни е бе доста шо секад мислиш ќе се пуни.

да да ама во важни натпревари ќе нема место за сите и пак испаѓа дека ќе требанова сала да с егради као што имаат во белград.


п.с. не дај боже да играме ракомет финале тогаш каде ќе не собере? на кров :helou:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Најпрво честитки за нашата репрезентација,не послужи колку толку срека па сеа со Господ напред на европско.Жал ми е што лозари не влегоа но стварно немаше место.Сте приметиле дека се еден ист ги прави сите караници на форумов.Христов зига зага Македонија пеевме,Грне у никој случај не го спомнавме,единствено викнавме Блажевски Перо и Петровски Јане и мислам за него заслужено зашто двајцата имаат многу направено за нас.ТАКА ДА ПРЕКИНИ ДА ЗАМАРАШ ВИШЕ И ДОСТА ВО УСТА НЕ СТАВАШ!!!
 

Ivka

Алхемичарка
Член од
1 февруари 2007
Мислења
300
Поени од реакции
4
6000 капацитет, шо сала е тоа бе, треба минимум 10 000, ебати промашената инвестиција

6000 собира без долните помошни трибини а со нив 8000 дури уште трибини монтажни се ставале и собирало 10000 така.Што значи вчера требаше да има 8000 ама имаше 9000 зш и на скали и сегде се седеше, не знам само да не не казнат за тоа.
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.909
Поени од реакции
1.552
Најпрво честитки за нашата репрезентација,не послужи колку толку срека па сеа со Господ напред на европско.Жал ми е што лозари не влегоа но стварно немаше место.Сте приметиле дека се еден ист ги прави сите караници на форумов.Христов зига зага Македонија пеевме,Грне у никој случај не го спомнавме,единствено викнавме Блажевски Перо и Петровски Јане и мислам за него заслужено зашто двајцата имаат многу направено за нас.ТАКА ДА ПРЕКИНИ ДА ЗАМАРАШ ВИШЕ И ДОСТА ВО УСТА НЕ СТАВАШ!!!
конечно некој што знае што збори .... :helou:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ах бе аеродромци незнам што ви е поентата ме правите луд а седев до вас 3 метри....Ауууу,пеевте и оооооооо ооооооооооо напред Скопје...:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom