Prison Break

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Чекам уште негде да почни...:vozbud:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Хантеру, по кој пат ја гледаш? На писи, на РТЛ, на Фокс Крајм, на Сител. Каде уште?
Ај ај ние како поарни да сме....тато сега ја гледа на копјутер и јас со него ја гледам:) на Фокс Крајм ја гледав, ја чекам пак да почне на Сител:)
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Кога ќе почне на Сител?
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Мислам дека нешто се зборуваше кај септември да почне, ама не сум сигурен
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Септември ?? :nesvest:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Јас си плачам на Фајнл брејк, редовно! :kesa:
Да плачеш на последната епизода кога сите си одат од гробот на Мајкл сфаќам.....мене лично морници ме лазеа кога ја гледав таа епизода посебно последните сцени. Целиот бев наежен. Ама Фајнл Брејк дефинитивно не направи ништо ткаво кај мене. Незнам Фајнл Брејкот мене лично стварно ме разочара, ама сепак серијата ќе ми остане како една од најдобрите три. Хедхантер знае кои се другите две:pos2:
П.С. Да не знае некој каде можам да ја гледам серијава на интернет???
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Да плачеш на последната епизода кога сите си одат од гробот на Мајкл сфаќам.....мене лично морници ме лазеа кога ја гледав таа епизода посебно последните сцени. Целиот бев наежен. Ама Фајнл Брејк дефинитивно не направи ништо ткаво кај мене.
We're free now, finaly we're free! :cry:

Те молам уште еднаш изгледај ги последните 3 минути од Фајнл Брејк, само толку :smir:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
We're free now, finaly we're free! :cry:

Те молам уште еднаш изгледај ги последните 3 минути од Фајнл Брејк, само толку :smir:
Еднаш како да ја имам изгледано:)
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.153
Поени од реакции
2.754
Најдобрата серија дефинитивно.Сега моментално ја гледам INVASION,ако ви текнува на Махоум агентот од Prison Break.Епа истиот игра тука во оваа INVASION.
 
Член од
8 јануари 2010
Мислења
134
Поени од реакции
1
навистина добра серија,навистина се заинтересирав да гледам нешто друго на ТВ(освен фудбал и вести) и овие од сител прекинаа со емитување.Се надевам дека пак ке почне :)
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
навистина добра серија,навистина се заинтересирав да гледам нешто друго на ТВ(освен фудбал и вести) и овие од сител прекинаа со емитување.Се надевам дека пак ке почне :)
Трпение - Спасение
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
навистина добра серија,навистина се заинтересирав да гледам нешто друго на ТВ(освен фудбал и вести) и овие од сител прекинаа со емитување.Се надевам дека пак ке почне :)
Затоа симни си ги сите сезони, изгледај си ги раат по 5 епизоди наеднаш:) Стај си ги на ДВД и по некое време пак одново :)
 
Член од
8 јануари 2010
Мислења
134
Поени од реакции
1
Затоа симни си ги сите сезони, изгледај си ги раат по 5 епизоди наеднаш:) Стај си ги на ДВД и по некое време пак одново :)
Не бива тоа,15гб имам и на една серија да ги потрошам не бива,а ми треба интернетот...
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
навистина добра серија,навистина се заинтересирав да гледам нешто друго на ТВ(освен фудбал и вести) и овие од сител прекинаа со емитување.Се надевам дека пак ке почне :)
Prison Break се глеат во рок од една недела, си земаш одмор и не мрдаш од пред монитор, а ако чекаш на сител нема да го осетиш филингот, ( сакаааам уштеее) :smir:

--- надополнето ---

Не бива тоа,15гб имам и на една серија да ги потрошам не бива,а ми треба интернетот...
Вреди секој симнат мб ,верувај ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom