jyvation
Поени од реакции
2.716

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • imam edni od kolokviumi se padna mn od niv na prv ali samo u nekoi grupi (kaj mene i uste neznam kako padnav :tapp: ) ke ti gi pratam koga ke se pustam od lap top-ot ...
  imam edni od kolokviumi se padna mn od niv na prv ali samo u nekoi grupi (kaj mene i uste neznam kako padnav :tapp: ) ke ti gi pratam koga ke se pustam od lap top-ot ...
  Ако гледаш на МаксТв дај кажи кој програм е тој алсат-м со македонски коментатор..
  jyvation
  jyvation
  не гледам на макс тв..на телевизор гледам :)
  Тетоец
  Тетоец
  хахааха :) еве да бидам појасен, дали ресиверот ти е од макс тв? :)
  jyvation
  jyvation
  Не брат неам макс тв.Имаш опција на телевизорот имаш канал 1 и канал 2.Канал 1 е на шип... а канал 2 е со македонски коментатор.
  Да да знам дека ги даваа, али таму со прекини ја гледав, и Сплетки ја преведуваа, лош превод ќе извадеа од OFAH... Иначе 7 сезони има, и плус Special Edition а од тие имам 3, не знам дали се сите тие или само дел, ги симнував пред 2 години...
  Хахаха не се вика филмот Дел бој и Родни туку Only fools and horses, при крај сум со последната сезона и ич не ми се догледува у пм... секој филм после тој не ми е смешен :)
  Имам 60 прашања кој кружат низ факс дека се паѓале на испит економија, тие ти требаат или некој дополнителни бараш?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom