WWE

Член од
13 јануари 2015
Мислења
969
Поени од реакции
902
Ne mi se sviga sto Roman ja zadrza titulata, se nadevam nema da odat ko so CM Punk, 365 dena da bide sampion.
Treba pocesto da se menuva sampionot na 2-3 meseci, ova e mnogu.
Ja se nadevav deka Edge ke osvoi.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.579
Поени од реакции
82.315
Дали го препознавате дечково на сликава?

1618648415181.png

Мајкл Кол, како новинар, пред да дојде во WWE, во младоста.

Тоа што е интересното е што ова е во Босна, кога пренесувал за војната од таму.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom