WoW општи муабети

xochipilli

Војвода
Член од
29 јули 2006
Мислења
426
Поени од реакции
116
Колку пари е WOTL и каде има да се купи во Скопје ?:smir:
 

xochipilli

Војвода
Член од
29 јули 2006
Мислења
426
Поени од реакции
116
Многу е 2400...на сајтон на близард е 40 долари...
 

СрбоЛегенда

Сами против свих
Член од
24 декември 2008
Мислења
2.694
Поени од реакции
123
Бате ај 44.7550 колку шо е доларот помножиго со 40 и одземи трошок за мкнење на картицата до Македонија и одземи добивка на Југотон.
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.238
Поени од реакции
307
Неможам да мрдам на W S A D, тастатурата е во ред, контролите се во ред. Што е работава? -.-
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
WOTLK е 1500 ден сега, а Battlechest 1000 ден. :smir:
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
уште magic-wow е еден од најпосетените пиратски сервери?
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
2.958
Поени од реакции
1.899
ako ja istaliram lich kingot dali treba site pacovi od naj star do naj nov da gi down i install ?
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
2.958
Поени од реакции
1.899
znaci od 1 verzija koja e tamu do 3.3.3 ??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom