WoW општи муабети

V

Vlad II Draculea

Гостин
Само еднаш ја пробвав.....бетата... и еднаш оргинало... СУПЕР Е/... али скапо ми беше некако и немам до толку време... али МНОГУУУ сакам да ја играм
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
da da igraf ali morashe da idam za usa nikola ti sigurno gi znaesh afla idriz gorancho bibo a ??? 60 lvl se site
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Vlad II Draculea напиша:
Само еднаш ја пробвав.....бетата... и еднаш оргинало... СУПЕР Е/... али скапо ми беше некако и немам до толку време... али МНОГУУУ сакам да ја играм
25 евра е за 2 месеца..плус и брат ми игра, па се снаоѓаме:)

dajdo напиша:
da da igraf ali morashe da idam za usa nikola ti sigurno gi znaesh afla idriz gorancho bibo a ??? 60 lvl se site
не ги знам батките, на кој сервер се тие?
Пошто ги има многу и американски и европски сервери..Јас сум на европските, за нив најдов припејд карти..
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
не сум ја играл, ЗА ЖАЛ и стратегиите не сум ги играл (shame on me) ама имав привилегија вчера да го гледам другар ми како игра, многу ми се свиѓа дека играш со луѓе од целиот свет
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Јас ја играм но не на интернет Си симнав сервер си играм во нет кафето серверот е 98,4% како оргиналот инаку и јас сум андед мејџ и сум 20 левел:pos:
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
CopyOfDeath напиша:
Јас ја играм но не на интернет Си симнав сервер си играм во нет кафето серверот е 98,4% како оргиналот инаку и јас сум андед мејџ и сум 20 левел:pos:
NE e ko orginalo... верувај.. дур бев во МКд Прилеп.. истото го правевне но не бидуваше.. не е исто верувај.. само 1час поиграв на европски сервер...САмо да осетиш разлика.. прво и основно филинго е друг.. ААааа како ми се игра..али се има за учење... ај че биди со Хероес 5 поубо... :)...

Никола... ко сте 2ца не ама ич скапо.. али сам не се игра .. јас пробав кај другарми.. али и тој се откажа.. шо да се прај
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
:pos: од кај се избаци овој, ама ви го спушти :)
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
Да бев модератор че го бришев.. вака да треба да реплицирам.. ако реплицирам глупости че ме бриша... јебига.. види ти сеа :(
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Gizo напиша:
од кај се избаци овој, ама ви го спушти
Немој никогаш да се сомневаш во можноста за наоѓање на будали кои рандом ќе просерат на некој тема.
Има булук пациенти со неограничен капацитет:)

Него слабо пациенти од другава страна нешто? Мислев дека е поиграна во Македонија?
Штета, играта е предвесник на она кое ќе биде секојдневие во иднината, сечовечка комуникација и интеграција, врз основа на некој заеднички интерес.
Во моментов е задоволството од тоа си качил ранг, си истепал н хорди или пичиња од алијансата и слично.
Во иднина ќе биде многу повеќе.
WoW е пример за прв успешен виртуелен свет, кој спојува милиони луѓе од сите страни на светот.
Секоја чест за него и сличните на него:)
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
нешто у тој стил требаше да биде и Матрикс, ама незнам што се деси со таа игра
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
Гижо напиша:
нешто у тој стил требаше да биде и Матрикс, ама незнам што се деси со таа игра
Не вреди за парите..вистина е скапа.. оценките и се многу послаби од останатите. ММОРГП (има тема ваква).. еве ти линк па види и одлучи самиот..
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Абе знам дека не е исто го имам и оргиналот али малко ми е скапичко да го играм оргиналот
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
jas planiram da go kupam originalot...kolku evra e? i kolku kosta da se igra za eden mesec?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom