WoW општи муабети

Член од
23 септември 2009
Мислења
154
Поени од реакции
46
so e rabotava eden moj drugar moze da igra jas ne.. voa mi go kazuva


 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
1.346
Поени од реакции
184
Koj moze da mi dade odgvoro na ova prasajne:dur imav instalirano win xp na komot ja igrav wow so 60fps no od virusi morav itno da go formatiram i kladov vista black edition.Pomos.

Eden drugar na jovc episit
 
Член од
25 ноември 2007
Мислења
464
Поени од реакции
19
Koj moze da mi dade odgvoro na ova prasajne:dur imav instalirano win xp na komot ja igrav wow so 60fps no od virusi morav itno da go formatiram i kladov vista black edition.Pomos.

Eden drugar na jovc episit
И што е сеа проблемот немаш више 60 фпс ?
 

СрбоЛегенда

Сами против свих
Член од
24 декември 2008
Мислења
2.694
Поени од реакции
123


10 дк вс Sarth 3D , не се потребни лечачи више.
 
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
Играв само 3 месеци од тие 3 месеци со еден херој имав играно 1 month and 10 days , со другиот 10 days ...а имав и уште 5-6 Седумдески Фулл Опрема....значи , Во тие 3 месеци јас играв некаде....1 ипол месец WOW , еден ипол месец сум изгувил од животот...НЕМОЈТЕ ДА ПОЧЕНЕТЕ ДА ИГРАТЕ WOW , НИКОГАШ !
 
S

StormRage

Гостин
Играв само 3 месеци од тие 3 месеци со еден херој имав играно 1 month and 10 days , со другиот 10 days ...а имав и уште 5-6 Седумдески Фулл Опрема....значи , Во тие 3 месеци јас играв некаде....1 ипол месец WOW , еден ипол месец сум изгувил од животот...НЕМОЈТЕ ДА ПОЧЕНЕТЕ ДА ИГРАТЕ WOW , НИКОГАШ !
No Shit? ах бе дете колку време ја сум изгубил на WoW ти не си свесен. Ама мене уште ми се игра :pos2:10 дк вс Sarth 3D , не се потребни лечачи више.
ова некако ептен чудно ми гледа... ко обичен моб да тепаа
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Sakam da prasham.Vidov na eden profil i dosta po youtube deka rogue ima item sto moze da frli fire ili struja neznam sto e na protivnikot.Ama neznam kako se vika item Znam deka beshe gloves of the ali posle go zaboraviv,barav na wowhead ali nemozam da go najdam:(:(
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Sakam da prasham.Vidov na eden profil i dosta po youtube deka rogue ima item sto moze da frli fire ili struja neznam sto e na protivnikot.Ama neznam kako se vika item Znam deka beshe gloves of the ali posle go zaboraviv,barav na wowhead ali nemozam da go najdam:(:(
Со Engneering професијата може да се прикачи ракетофрлач на gloves.
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
како се вика рецептот?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom