UEFA Europa League

Член од
19 септември 2009
Мислења
4.677
Поени од реакции
4.175
Дај нека се удрат Динамо З. - Црвена Звезда други кој сака нека се паднат очи нека вадат..
Утакмица која ке се препричава, мада нема да е лошо и Манчестер Јунајтед да падне па да подигнеме едно кредитче да видимо и туј енглеску...
Инаку: „ДИНАМО ЗАГРЕБ - ПРИЛИКА ДА СЕ ПОСЛЕ 30 ГОДИНА ВРАТИМО НА МАКСИМИР И ДА ЗАПРЖИМО ЧОРБУ ПУРГЕРИМА УСТА ИХ ШКРБАВА ЈЕБЕМ. АКО ИХ ПОБЕДИМО СВИМ ИГРАЧИМА ДОДЕЛИТИ ОРДЕН КАРАЂОРЂЕВЕ ЗВЕЗДЕ, ЛАМБОРЂИНИ И ПЕТОСОБАН СТАН У БЕОГРАДУ НА ВОДИ, АКО ИЗГУБИМО ПРОГЛАСИТИ ТРОДНЕВНУ ЖАЛОСТ И ТЕРАЈ ДАЉЕ, ОКРЕЋЕМО СЕ ОБАВЕЗАМА У ЛИНГЛОНГУ.“

Уште сега ложење, само ако се деси оваа утакмица без пубика нема да е тоа тоа.
 
Член од
28 март 2015
Мислења
4.787
Поени од реакции
9.816
Леле Јунајтед ги стига кармата за сите години кога се шлепаа во лесни групи. Првин групата во ЛШ, сега Сосиедат.

На Арсенал уште Бенфика им фалеше покрај сите глупости кој се случуваат.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.594
Поени од реакции
82.344
Сосиедад веќе размислува за следниот противник. :motorce:
Па и треба, за два дена игра со Барса на гости во Ла Лига, не треба уште од сега за Јунајтед да мислат уште од сега, треба за следниот противник.
Паметно.
:D
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
3.369
Поени од реакции
7.108
Некој ги колне Арсенал дефинитивно. Барем тука им одеше добро и од толку можни противници баш на Бенфика налетаа. :facepalm:
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
13.591
Поени од реакции
30.803
Некој ги колне Арсенал дефинитивно. Барем тука им одеше добро и од толку можни противници баш на Бенфика налетаа. :facepalm:
Озбилно прашувам, не е заебанција, Бенфика јаки се сезонава?
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
3.369
Поени од реакции
7.108
Озбилно прашувам, не е заебанција, Бенфика јаки се сезонава?
Втори се во Португалија. Зад Спортинг а пред Порто. Зборот ми е дека можеа да добијат многу полесни противници а налетаа баш на нив.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom