UEFA Champions League - Season 2021/22

Кој ќе биде шампион на Европа за 2021/2022?


  • Вкупно гласачи
    208
  • Гласањето е завршено на .
Член од
5 март 2018
Мислења
11.153
Поени од реакции
10.935
Чист црвен, Гризман од херој трагичар слепец, кај креваш нога онака бе гојдо
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
4.920
Поени од реакции
6.519
Коментаторов што го коментира интер - Шериф да ти се згади од слушање :вонзем:
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.392
Поени од реакции
9.335
Ги гледам Ајакс и ми се плаче ксков мсшки фудбал играат а нас Артета не убедува да веруваме во проектот....
Да и го натопорам на жена ти да хледа да не и се верува, ти е.ам таа периката 5 кила масло за ајвар може да исцедиш.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 
Член од
8 април 2013
Мислења
2.217
Поени од реакции
1.897
Голманов од Ајакс три пати му откажа гол на Халанд. Реков оној Онана пак допинг удрил пред утакмица ама сум згрешил, некој жлтар од низоземска наречен Ремко им брани со 37 години :D Ебати името Ремко.
Потоп на Дортмунд. Боранија екипа се станати, без никаков карактер како и повеќето германски екипи во европа освен Баерн Минхен.
Не ми е јасно што како им работи раководството и што им е целта. Само купи продај и вечито втори да се ако е ондак добри се Дортмунд.

Оној Халер не ни скокна за четвртиот гол .
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.801
Поени од реакции
1.243
Svaka cast...poglup igrac ne sum videl fala ipak
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.301
Поени од реакции
11.333
Колку треба да си глуп да направиш ваков пенал.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.257
Поени од реакции
41.136
Ова веројатно беше најглупиот фаул за пенал што сум го видел. Со кој памет...
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.227
Поени од реакции
13.373
После Баерн е крив што УМРЕНИТЕ ФК Купи-Продај се станати економско друштво, а не фудбалски клуб.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom