UEFA Champions League - Season 2021/22

Кој ќе биде шампион на Европа за 2021/2022?


  • Вкупно гласачи
    208
  • Гласањето е завршено на .

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.801
Поени од реакции
1.243
Abe kakov penal nema kontakt ovde alo
Автоматски споено мислење:

E konecno normalna odluka svaka cast
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.301
Поени од реакции
11.333
Абе каков пенал се фрли ко покосен од ништо.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
31.144
Поени од реакции
39.072
Аууу Ибра ист потег со Гризман, помина со жолт само :D
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.801
Поени од реакции
1.243
Haha cholo pobegna a? Malce da place na raat
 
Член од
5 март 2018
Мислења
11.156
Поени од реакции
10.945
Ова веројатно беше најглупиот фаул за пенал што сум го видел. Со кој памет...
Ист ваков старт за пенал направи и пред некое време и судијата му прогледа низ прсти, не се сеќавам само против која екипа беше.
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.105
Поени од реакции
1.199
Ау што промаши Мбапе, небом изнад облаке. Не требаше меси да го пушти да шутира, му требаше хет-трик за да го мине роналдо.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.257
Поени од реакции
41.136
Ова беше една и од најтурбулентните утакмици, и една од најсрање утакмици што сум ги гледал.

Како и да е, газиме и гузиме.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
3.853
Поени од реакции
3.199
Ги гледам Ајакс и ми се плаче ксков мсшки фудбал играат а нас Артета не убедува да веруваме во проектот....
Да и го натопорам на жена ти да хледа да не и се верува, ти е.ам таа периката 5 кила масло за ајвар може да исцедиш.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
Доби мњнаџер на месецот нели што сакаш повеќе. :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom