UEFA Champions League - Season 2021/22

Кој ќе биде шампион на Европа за 2021/2022?


  • Вкупно гласачи
    208
  • Гласањето е завршено на .
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.421
Поени од реакции
3.173
Каква утакмица играат Бешикташ и Спортинг,право уживање.:drk:
 

Mr. Mojo Risin'

Violator
Член од
14 септември 2008
Мислења
3.206
Поени од реакции
3.764
Сеуште не можам да го сфатам правилово, покрај пенал да му се даде жолт картон на играчот што играл со рака, иако е скроз ненамерно играњето со рака.
Ајде за пенал ќе сфатам донекаде, сепак му штети на противничкиот тим и мора да има пенал ама жолтиот картон ми нема смисла
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.301
Поени од реакции
11.331
Ако треба да се тргнат селски екипи од европските натпреварувања тоа треба да бидат турските екипи. Нема утакмица во последниве 2год, а они да не бидат испердешени од кој стигне. Партизан, Малме и Ференцварош да им ги дадеш во групи они пак ќе завршат последни со -15 гол разлика.
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
4.885
Поени од реакции
12.684
Ајакс го брише од завеса. Добро е Дортмунд што не го продаде Халанд летово, да се бори за титули на сите фронтови.:pos:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.243
Поени од реакции
41.030
Судењето на утакмицава виси на конец, прашање на време е коа ќе има нешто апла контроверзно што може да биде одлучувачко за било која екипа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom