UEFA Champions League - Season 2021/22

Кој ќе биде шампион на Европа за 2021/2022?


  • Вкупно гласачи
    208
  • Гласањето е завршено на .
Член од
17 јануари 2019
Мислења
2.774
Поени од реакции
6.147
Коментаторов што го коментира интер - Шериф да ти се згади од слушање :вонзем:
Од толку јаки утакмици го гледаше газењето на Шериф, те разбирам сите сакаат да го гледаат моќниот Интер.

Загреота, па уште му се згадило, ваљда си повраќал до жолчка...
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
1.567
Поени од реакции
1.792
Првите 6 кола во ЛШ им се најтешки, после е полесно...
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
7.620
Поени од реакции
11.916
Да е само Мегваер у Манчестер добро би било...има и други :pos:
Ама овај е изгубен буквално, многупати сме го виделе да чува невидлив играч, се заборава, не знае да се постави, пас не знае да погоди, основи од фудбал. Сега со раце тргна да спречува шут, црвен ќе добиеше дебилот :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom