UEFA Champions League - Season 2020/21

Кој ќе биде шампион на Европа оваа сезона?


  • Вкупно гласачи
    104
  • Гласањето е завршено на .
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.564
Поени од реакции
13.893
Најпревара екипа е псж, освен Нејмар и Мбапе и до негде Ди Марија, се друго е за втора лига. Толку ќе е од нив за година или две кога ќе заминат првите двајца .
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.597
Поени од реакции
7.177
Tuhel, fenomenalni izmeni napravi, mnogu porano trebase M.J da im fukne dva gola na kontra.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
ПСЖ мислам сепак ќе биде прв. Како што се настрвени за одмазда очекувам да ги отворат Јунајтед како паштети.
Дечко, едно имам да ти кажам. Ако некогаш во животот не ти оди ништо, ако изгубиш работа и немаш пари, ако те остави љубовта на твојот живот, не очајувај.

Секогаш можеш да направиш милиони со типување на спортски натпревари, специјалност фудбал.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Na prijatel mu kazuvav deka kje gi tepate, ne mi veruvase.
Vidi gi Psg ocajni se.
Абе, јас кога се смеев после ждрепката, тука ми викаа дека уште дента се оштреле за дуелот играчите на ПСЖ, крв барале, зш нели портпароли на ПСЖ има овде :icon_lol:
со што поутепан состав им се искача на нив, тоа повеќе се бламираат. Без коментар екипа, повеќе страв имам од Базел, Краснодар и такви некои екипи отколку ПСЖ.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Види ги умрениве, 0-0 со Севиља, 3-3 со ВБА и Саутемптон

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.547
Поени од реакции
52.340
И да, сакам да ја искористам оваа прилика и да го поздравам @Донев кој од срце се смееше кога напишав дека е срамота Јунајтед да не ја помине оваа група.
Честито пласман.
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Овој ли беше тој најак напад? ЈАД, БЕДА!!!

Што е со трансфериве на ПСЖ? Рафиња, Переира, Флоренци, Моизе Кин и некој си Бејкер. Па вакви трансфери Фулам не прави. Изгледаа секнаа парите на арапот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom