UEFA Champions League [2019/20]

Кој ќе го крене овогодишниот Uefa Champions League трофеј во Istanbul ?


  • Вкупно гласачи
    167
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 март 2018
Мислења
15.145
Поени од реакции
16.658
Што е анксиозност?
И ако не си некој стручен доктор како можеш да мислиш дека е спремен?
Затоа што ако имал некои поинтензивни напади немало да биди на за репрезентација повикан, денешно време секој трет човек страда од анксиозност.
Ете стомачен вирус имал, ми се виде како да тренираше денес прееска на видеото кое го објавија, или не ...
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.145
Поени од реакции
16.658
Еј Стелт тука? Како така вториот тим по јачина во Европа изгуби дома од Хофенхајм? хехехее
И јас ќе го прашвав ама ми текна дека Сабота е, зафатен е, не можи да ни одговори :icon_lol:
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.357
Поени од реакции
4.879
Ќе одите некој на Олимпијакос против Баерн Минхен? Како до тикет? Зошто грциве немаат никакво инфо за билети на веб сајтот за таа утакмица? Наоѓам само некој сајтови кои препродаваат и сумите им се ненормални..
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.169
Поени од реакции
3.467
Имаш карти за во Белград против Баерн :)
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.169
Поени од реакции
3.467
Кој сака стварно да гледа ќе си плати :) Не е скапо, сега зависи на кој кплку му вреди тоа задоволство :)
Автоматски споено мислење:

 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.627
Поени од реакции
14.403
Еј Стелт тука? Како така вториот тим по јачина во Европа изгуби дома од Хофенхајм? хехехее
Еј бот тука? Како така првиот тим по јачина во Европа изгуби дома од Волвс? хехехее
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Еј бот тука? Како така првиот тим по јачина во Европа изгуби дома од Волвс? хехехее
Двајцата сте ботлаци, разликата е во тоа шо он не се крие, поточно не оди да ебе ко ќе е во криво. За разлика од....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom