UEFA Champions League [2019/20]

Кој ќе го крене овогодишниот Uefa Champions League трофеј во Istanbul ?


  • Вкупно гласачи
    167
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 август 2009
Мислења
3.620
Поени од реакции
5.142
За оваа лапаше црвен картон а :)
Богами за пцуење му е
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.146
Поени од реакции
16.662
Ко децата мали, овој пак орелот го личи да се замара со вакви глупости
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Ко децата мали, овој пак орелот го личи да се замара со вакви глупости
Зошто ко мали деца, баш се интересни вакви препирки. Боље ова него ли коментари како бил у депресија Мората дека женска му му раскинала.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.146
Поени од реакции
16.662
Зошто ко мали деца, баш се интересни вакви препирки. Боље ова него ли коментари како бил у депресија Мората дека женска му му раскинала.
Газда на фудбалски клуб да се понаша како тинејџерка во ПМС не го личи, колку и да ни се нас интересни за читање и гледање
Автоматски споено мислење:

Инаку околу веста наназад за Куртоа, за дуелот со Гранада не е повикан а со репрезентација доби повик и ќе патува за Белгија :icon_lol:
 
Последно уредено:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Газда на фудбалски клуб да се понаша како тинејџерка во ПМС не го личи, колку и да ни се нас интересни за читање и гледање
Автоматски споено мислење:

Инаку околу веста наназад за Куртоа, за дуелот со Гранада не е повикан а со репрезентација доби повик и ќе патува за Белгија :icon_lol:
A pa Belgija edna konkurencija za golmani sto da ti kazam
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.146
Поени од реакции
16.662
A pa Belgija edna konkurencija za golmani sto da ti kazam
Не, муабетот беше дека го извадиле на полувреме поради стомачни болки и според последните анализи пател од анксиозност, не е повикан против Гранада поради овие причини, така се правдаа :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Не, муабетот беше дека го извадиле на полувреме поради стомачни болки и според последните анализи пател од анксиозност, не е повикан против Гранада поради овие причини, така се правдаа :)
Па нема потреба веројатно против Гранада да се ризикува а има уште недела дена до репрезентативните обврски, ќе се среди.
 
Член од
10 јули 2018
Мислења
1.238
Поени од реакции
1.886
Не, муабетот беше дека го извадиле на полувреме поради стомачни болки и според последните анализи пател од анксиозност, не е повикан против Гранада поради овие причини, така се правдаа :)
Има комуникадо дека добил гастроентеритис и нема врска веста со анксиозноста ама нели на твитер таму повише знаат. И зошто ти е мило тоа што му се дешава на Тибо?
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.844
Поени од реакции
24.281
Не, муабетот беше дека го извадиле на полувреме поради стомачни болки и според последните анализи пател од анксиозност, не е повикан против Гранада поради овие причини, така се правдаа :)
Ништо, тапа си, слабо работел денес твитерот. Реал излезе со соопштение дека не се точни муабетите за анксиозноста, туку само дека имал проблеми со стомакот.
Не си ми у форма нешто, слабо си ми информирана за Реал денеска, трк брзо на твитер ајде. ;)
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.146
Поени од реакции
16.662
Па нема потреба веројатно против Гранада да се ризикува а има уште недела дена до репрезентативните обврски, ќе се среди.
Знам, ама мислам дека нема врска од тоа што го пишуваат медиумите,
Ништо, тапа си, слабо работел денес твитерот. Реал излезе со соопштение дека не се точни муабетите за анксиозноста, туку само дека имал проблеми со стомакот.
Не си ми у форма нешто, слабо си ми информирана за Реал денеска, трк брзо на твитер ајде. ;)
Па и јас реков дека не се точни де, малце глупо е да пати од анксиозност а да не е повикан за со Гранада, не сум некој стручен доктор ама добро знам шо е анксиозност, и би требало да е спремен, Куртоа беше заменет на полувреме заради свирежите од публиката, ни анксиозност ни бутур.
Автоматски споено мислење:

Има комуникадо дека добил гастроентеритис и нема врска веста со анксиозноста ама нели на твитер таму повише знаат. И зошто ти е мило тоа што му се дешава на Тибо?
Симпатија ми беше
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.844
Поени од реакции
24.281
Па и јас реков дека не се точни де, малце глупо е да пати од анксиозност а да не е повикан за со Гранада, не сум некој стручен доктор ама добро знам шо е анксиозност, и би требало да е спремен, Куртоа беше заменет на полувреме заради свирежите од публиката, ни анксиозност ни бутур.
Што е анксиозност?
И ако не си некој стручен доктор како можеш да мислиш дека е спремен?

Ова ти е исто ко ја сеа да кажам, "абе не сум некој стручен автомеханичар, ама мислам дека колава не е спремна за на пат."
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom