UEFA Champions League [2019/20]

Кој ќе го крене овогодишниот Uefa Champions League трофеј во Istanbul ?


  • Вкупно гласачи
    167
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.017
Поени од реакции
84.563
Се сеќавате на Халанд од Норвешка што даде 9 гола на еден натпревар на светското У20 летово? На 7 утакмици во австриско првенство сезонава има постигнато 11 гола, на еден одигран натпревар во куп хет-трик и еве го сега на полувреме со Генк со уште еден хет-трик. На 19 години. Што играч е ова? o_O
Erling Braut Håland | Welcome to Real Madrid | 420m dollar transfer | Most expensive EVER | 1080p | All Goals, Assists, Highlights
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.290
Поени од реакции
16.880
Се сеќавате на Халанд од Норвешка што даде 9 гола на еден натпревар на светското У20 летово? На 7 утакмици во австриско првенство сезонава има постигнато 11 гола, на еден одигран натпревар во куп хет-трик и еве го сега на полувреме со Генк со уште еден хет-трик. На 19 години. Што играч е ова? o_O
Не знам шо играч е и колку гола дал ама нека дај уште еден вечерва оти 7 + ја пишав :ROFLMAO:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.256
Поени од реакции
108.212
Ке ја решел, во тој случај. :pos:
Malce selski e da ne me citiras koga vekje spomnuvas vakvo nesto, a uz pat i ne si sfatil so sakam da pisam, ali dobro. Nikoj ne rece deka ke ja resel, nego deka e igrac sto e game changer i moze so eden poteg da smeni tek na utakmica. Politano midzetot nisto ne moze da napravi, ni so eden ni si 20 potezi. A vo situacija koga gubis doma od gigantot Slavia Praga da vadis napagac za napagac za mene e sramno i nenormalno vo 2019 godina.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.675
Поени од реакции
63.046
Malce selski e da ne me citiras koga vekje spomnuvas vakvo nesto, a uz pat i ne si sfatil so sakam da pisam, ali dobro. Nikoj ne rece deka ke ja resel, nego deka e igrac sto e game changer i moze so eden poteg da smeni tek na utakmica. Politano midzetot nisto ne moze da napravi, ni so eden ni si 20 potezi. A vo situacija koga gubis doma od gigantot Slavia Praga da vadis napagac za napagac za mene e sramno i nenormalno vo 2019 godina.
dobro.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.016
Поени од реакции
6.042
Можеше поспора да му ја пушти, па и да ја подаде само.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.647
Поени од реакции
14.498
Овој Ројс би го шлакал наредна на одење до Ноу Камп и назад пешки. Со стап за скијање.

Па каков идиот, овој е обратно од big game player - мало куре player ццц БОТУ ЕДЕН
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.647
Поени од реакции
14.498
Валенсија со моментално полоша состојба внатре во клубот од стечајците во 00-тите им поведува на Челзихихих.

Еве и ДонеФ ќе се убаци сега со интересен твит.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom