The Walking Dead

Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Кога ќе ми текне колку го мразевме Ниган и колку сакавме да го нема од серијава....а сега обратно. :pos:
Дури и јас го сакам назад.
 
Член од
20 декември 2017
Мислења
376
Поени од реакции
202
Mozebi on ke pocne da gi vodi ovie highwaymen
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144
Читај горе нова група The Commonwealth од Охајо поточно Стефани се јави.
Брат, зошто бе замараш со стриповите? Сакаме да видиме кои се и што ќе се случи тогаш кога ќе дојде време, а ти комотно отвори си тема за глупите стрипови и таму дискутирај си. Те пријавив минатиот пат, се надевам овој пат ќе те казнат и ќе ти забранат пристап до темава пошто стварно си досаден како вошка.
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.636
Поени од реакции
1.525
Брат, зошто бе замараш со стриповите? Сакаме да видиме кои се и што ќе се случи тогаш кога ќе дојде време, а ти комотно отвори си тема за глупите стрипови и таму дискутирај си. Те пријавив минатиот пат, се надевам овој пат ќе те казнат и ќе ти забранат пристап до темава пошто стварно си досаден како вошка.
Стриповите не се никако глупи, можеби им е опаднат квалитетот во последно време, но се многу добри, можеби моја грешка е што не ставив спојлер.
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Ja pratam redovno serijata, nemam epizoda ispusteno, odvaj cekam da dojde deseti mesec za novata sezona...steta za rik sto vekje ne mu se glumelo.....,:)
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Ја гледаше некој третава епизода? Што се деси последната сцена, тоа требаше да биде мртов висперер ама се разбуди ?!
 
Член од
20 октомври 2005
Мислења
312
Поени од реакции
136
Ја гледаше некој третава епизода? Што се деси последната сцена, тоа требаше да биде мртов висперер ама се разбуди ?!
Possible spoiler:
"Колку што сфатив, тоа е шепкачот од „сонот“ на Керол, т.е. не е дека баш сѐ и се причинува, има нешто вистина."
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
првата епизода тапа, втората и третата на ниво...и мора на Неган да му дадат поголема улога, го имаат Џефри Дин Морган, а им даваат скрин тајм на некои небитни ликови...глупости..
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Јас ептен се надевам дека Ниган ќе биде главниот на крај во оваа борба со Висперерс, ќе им понуди некој негов налудничав начин како да се справат :D
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Со Whisperers доби на некој квалитет серијата повторно, сеа мора уште на Неган да му дадат поголема минутажа, да се врати колку толку нивото.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom