The Walking Dead

Член од
20 декември 2017
Мислења
376
Поени од реакции
202
Лрлелеле луѓе ова е шокантно. 10 човека 3 мејн. Малце оф топик ама ја гледа некој Fear The Walking Dead пошто уште една епизода од The Walking Dead останува
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Лрлелеле луѓе ова е шокантно. 10 човека 3 мејн. Малце оф топик ама ја гледа некој Fear The Walking Dead пошто уште една епизода од The Walking Dead останува
Си има посебна тема за FTWD.
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
фак јеа, конечно една чистка да направат...најмило ми е за Хенри, да му ебам фацата..:D:D
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Ај преку "онаквото" од Хенри. Не ми се допаѓаше како лик.
Со лесно нека му е...
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Мислев малце порадикален рез ќе направат, се ми укажуваше дека Езикил ќе го наденат на колецот, но добро е што се ослободија од двата најдосадни и најмизерни ликови- Тара и Хенри.

Сега е време за враќање на Неган, таман во 10 сезона да стане лидер на Александрија и да им покаже на овие како треба со овие масикраниве да се постапува.
 
Член од
20 декември 2017
Мислења
376
Поени од реакции
202
Мислев малце порадикален рез ќе направат, се ми укажуваше дека Езикил ќе го наденат на колецот, но добро е што се ослободија од двата најдосадни и најмизерни ликови- Тара и Хенри.

Сега е време за враќање на Неган, таман во 10 сезона да стане лидер на Александрија и да им покаже на овие како треба со овие масикраниве да се постапува.
shto i faleshe na tara? Super lik beshe.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.303
Поени од реакции
4.691
Мене алфа ми иде на живци, кога збори бавно и ттивко и со главата прави некои движења...
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Мислев малце порадикален рез ќе направат, се ми укажуваше дека Езикил ќе го наденат на колецот, но добро е што се ослободија од двата најдосадни и најмизерни ликови- Тара и Хенри.

Сега е време за враќање на Неган, таман во 10 сезона да стане лидер на Александрија и да им покаже на овие како треба со овие масикраниве да се постапува.
И јас го сакам Ниган назад, а и мислам дека ќе сакаат да го вратат за да им помогне да ги победат.
Немаат идеи, немаат план, Рик им беше мозокот за таквите работи, ама бидејќи сега него го нема, Ниган ќе ја превземе неговата улога.

Не ќе е лошо да видиме и флешбек со Ниган и како било пред да се збудали...
 
Член од
20 декември 2017
Мислења
376
Поени од реакции
202
И јас го сакам Ниган назад, а и мислам дека ќе сакаат да го вратат за да им помогне да ги победат.
Немаат идеи, немаат план, Рик им беше мозокот за таквите работи, ама бидејќи сега него го нема, Ниган ќе ја превземе неговата улога.

Не ќе е лошо да видиме и флешбек со Ниган и како било пред да се збудали...
Се збори ке се правело посебна серија за него у кое ке се покаже се додека не ги сретне сите од Александрија.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Оваа новата Лидија не ви личи на диџеј Марте Наумоска? :icon_mrgr:
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.650
Поени од реакции
1.538
Опа The Commonwealth се јавља, доста брзаат овие, го стасуваат стрипот.
 
Член од
20 декември 2017
Мислења
376
Поени од реакции
202
Лелел дали меги беше тоа на крајот?
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Одлична сезона. Ми го вратија интересот за серијава со овие Алфа Бета. За наредна сезона сакам ( и очекувам ) да го активираат Ниган и да земе некоја побитна улога.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom