The Walking Dead

Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.133
Поени од реакции
2.863
Кога ќе ми текне колку го мразевме Ниган и колку сакавме да го нема од серијава....а сега обратно. :pos:
Дури и јас го сакам назад.
 
Член од
20 декември 2017
Мислења
373
Поени од реакции
187
Mozebi on ke pocne da gi vodi ovie highwaymen
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
10.958
Поени од реакции
6.707
Читај горе нова група The Commonwealth од Охајо поточно Стефани се јави.
Брат, зошто бе замараш со стриповите? Сакаме да видиме кои се и што ќе се случи тогаш кога ќе дојде време, а ти комотно отвори си тема за глупите стрипови и таму дискутирај си. Те пријавив минатиот пат, се надевам овој пат ќе те казнат и ќе ти забранат пристап до темава пошто стварно си досаден како вошка.
 
Член од
7 април 2015
Мислења
1.324
Поени од реакции
670
Брат, зошто бе замараш со стриповите? Сакаме да видиме кои се и што ќе се случи тогаш кога ќе дојде време, а ти комотно отвори си тема за глупите стрипови и таму дискутирај си. Те пријавив минатиот пат, се надевам овој пат ќе те казнат и ќе ти забранат пристап до темава пошто стварно си досаден како вошка.
Стриповите не се никако глупи, можеби им е опаднат квалитетот во последно време, но се многу добри, можеби моја грешка е што не ставив спојлер.
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
608
Поени од реакции
231
Ja pratam redovno serijata, nemam epizoda ispusteno, odvaj cekam da dojde deseti mesec za novata sezona...steta za rik sto vekje ne mu se glumelo.....,:)
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.528
Поени од реакции
1.943
Ја гледаше некој третава епизода? Што се деси последната сцена, тоа требаше да биде мртов висперер ама се разбуди ?!
 
Член од
20 октомври 2005
Мислења
273
Поени од реакции
119
Ја гледаше некој третава епизода? Што се деси последната сцена, тоа требаше да биде мртов висперер ама се разбуди ?!
Possible spoiler:
"Колку што сфатив, тоа е шепкачот од „сонот“ на Керол, т.е. не е дека баш сѐ и се причинува, има нешто вистина."
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
1.719
Поени од реакции
1.011
првата епизода тапа, втората и третата на ниво...и мора на Неган да му дадат поголема улога, го имаат Џефри Дин Морган, а им даваат скрин тајм на некои небитни ликови...глупости..
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.528
Поени од реакции
1.943
Јас ептен се надевам дека Ниган ќе биде главниот на крај во оваа борба со Висперерс, ќе им понуди некој негов налудничав начин како да се справат :D
 
Член од
6 април 2009
Мислења
5.998
Поени од реакции
2.725
Со Whisperers доби на некој квалитет серијата повторно, сеа мора уште на Неган да му дадат поголема минутажа, да се врати колку толку нивото.
 
На врв Bottom