The Big Bang Theory

Кои се вашите омилени ликови во серијата? (најмногу три)


  • Вкупно гласачи
    432
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.629
Поени од реакции
33.184
Ако му паднел тестостеронот на Шелдон, ќе станел пеперутка. :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.861
Поени од реакции
34.903
До средината сум на 10 сезона, и сеуште неможам да го поднесам овој Кутрапали. Апсолутно непотребен и страшно иритантен лик, во најмала рака иста оценка ќе имаше серијата и без него.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.369
Поени од реакции
38.346
Све беше таман додека не почнаа девојки да им фаќаат, се изгуби тоа нердското некако, нердови не ебат колку што знам.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
До средината сум на 10 сезона, и сеуште неможам да го поднесам овој Кутрапали. Апсолутно непотребен и страшно иритантен лик, во најмала рака иста оценка ќе имаше серијата и без него.
Само на почеток беше на моменти смешен, со тоа што не можеше да збори во присуство на жени. После откако се излекува веќе немаше ништо интересно кај него и стварно стана непотребен лик.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.861
Поени од реакции
34.903
Само на почеток беше на моменти смешен, со тоа што не можеше да збори во присуство на жени. После откако се излекува веќе немаше ништо интересно кај него и стварно стана непотребен лик.
Исфорсиран хумор е тоа, нешто шо беше актуелно крајот на 90тите почетокот на 2000. Ваквиот тип на хумор заврши со "WHATS UUUP" од Scary Movie.

Воловиц ми беше врв мене од почетокот, али во право беше @GavolRulz, после 5та сезона кога беше на вселенската станица му падна рејтингот и на него.

Моментално Шелдон и Ејми газат, убедливо најдобри.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Се супер само не земате во предвид дека ако хуморот не се адаптираше како што проаѓаше времето, серијава ќе завршеше со 5 сезони.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom