The Big Bang Theory

Кои се вашите омилени ликови во серијата? (најмногу три)


  • Вкупно гласачи
    432
Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
И тој индиецот сега ќе се ожени, на крај у последна епизода нека направат една оргија сите како што е редот и нека заврши серијата. И ова им беше премногу.
 
Член од
4 март 2017
Мислења
2.033
Поени од реакции
5.477
Мене последниве две сезони ми се сосема океј за гледање. Далеку позабавни него претходните.
 

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.547
Поени од реакции
2.117
При крај сум со 10та сезона и убедливо до сега најлошата. Другите две може и да не ги почнам

Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
tbbt7.png

Go Amy. :pos:

Го имам слушано дека е опседнат со играта, арно им текнало да го викнат во епизодава. :D
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Мене уште не ми се верува дека не успеа Кристофер Вокен да го донесат у серијава...
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
Може му е позната имитацијата од Хауард, па си рекол заеби.
не праве проблем Кристофер Вокен за тоа. На SNL има гостувано, во скечеви со негова имитација, па човекот не се луте.
можеби овие последниве епизоди постојано ќе носат гости, па ќе изненадат и со Кристофер Вокен. Можеби и Николас Кејџ.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144
Мора уште една епизода да има со господин Протон, сарказмот му е врв :pos:
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
не праве проблем Кристофер Вокен за тоа. На SNL има гостувано, во скечеви со негова имитација, па човекот не се луте.
можеби овие последниве епизоди постојано ќе носат гости, па ќе изненадат и со Кристофер Вокен. Можеби и Николас Кејџ.
Не е за лутење, имитацијата не беше wow.
Може и не го викнале човекот едноставно, а и да го викнале, сигурно дека му дошло до гостување во серија што гарант не ја гледа и не го занима.
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
Не е за лутење, имитацијата не беше wow.
Може и не го викнале човекот едноставно, а и да го викнале, сигурно дека му дошло до гостување во серија што гарант не ја гледа и не го занима.
ако го платат добро ќе дојде и оро ќе игра. (школуван танчар е)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
ако го платат добро ќе дојде и оро ќе игра. (школуван танчар е)
Абе за пола век работа ако уште немаат пари спечалено па на 80 уште да им фалат, што да правиме.
 
B

Beginner

Гостин
Стигнав до 7 сезона до сега ми е прејака. Особено Шелдон мислам дека само заради него и Пени стигнала до 12 сезони серијата. Можеби и ке претерам ако ја споредам со Friends. Ми остануваат уште 6 сезони како и да е до новата епизода ке ги изгледам :D

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Стигнав до 7 сезона до сега ми е прејака. Особено Шелдон мислам дека само заради него и Пени стигнала до 12 сезони серијата. Можеби и ке претерам ако ја споредам со Friends. Ми остануваат уште 6 сезони како и да е до новата епизода ке ги изгледам :D

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Баш претера, Пријателите се топ1 од вакви ситкоми, најмалце 1 ниво над Биг Бенг.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Серијава трае зашто прават пари од неа и тоа е единствената причина што постои сеуште.
Што следува, квалитетот одамна не зависи од тоа колку трае една серија, што помалце сезони има, тоа подобро.

Последнава од вчера тапа.
Не дека нема веќе ич смешки во серијава, али искрено едвај чекам да ја тргнам од листа за гледање.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom