Teтово

Дискусија во форумот 'Градови и села' започната од JoCkI, 21 април 2005.

 1. dark warrior™

  dark warrior™

  Член од:
  5 септември 2009
  Мислења:
  3.528
  Допаѓања:
  619
  Бербери полно по сокачиња имаш низ Тетово бар за тоа не е проблем
   
  На MARCELLO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  9.609
  Допаѓања:
  4.144
  Не ми беше поентата бербери туку дека некој објекти како тој трговски на пазарот и трговскиот на плоштад се малку запуштени.
   
 3. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  9.609
  Допаѓања:
  4.144
  Vero кај Remall е пола затворен (делот кај што са Млечни производи) и најверојатно или горе или у подрумоскиот дел (не знам дали има таму подрумски дел) ќе биде Jamboо.

  Би било добро да среда малку и фасада и паркингот со бекатонкете. Ептен зезнато е на паркингот да се гура количка до кола.
   
 4. Ivica^

  Ivica^ Confident Liar

  Член од:
  14 август 2007
  Мислења:
  8.162
  Допаѓања:
  8.027
  Важи, ќе средиме.
   
  На whatto и Milanez` им се допаѓа ова.
 5. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  9.609
  Допаѓања:
  4.144
  :icon_lol:
   
 6. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  9.609
  Допаѓања:
  4.144
 7. TENDO

  TENDO

  Член од:
  10 декември 2008
  Мислења:
  578
  Допаѓања:
  674
  Здраво, да прашам дали можите да ми посочите некој официјален извор за цена за закуп н продажба на змјиште и деловен простор во Општина Тетово.

  Или ако немате официјален, нешто неофицијално од агенции и слично.
   
 8. Dr. Wish

  Dr. Wish Perun

  Член од:
  23 септември 2013
  Мислења:
  2.323
  Допаѓања:
  2.761
  Moj predlog Elenor Agencija za nedviznosti. Odma karshi pazar kaj Hartija Komerc e. Dolgo vreme imame sorabotka so niv, i sme prezadovolni.
   
  На TENDO му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: