Teтово

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
Бербери полно по сокачиња имаш низ Тетово бар за тоа не е проблем
Не ми беше поентата бербери туку дека некој објекти како тој трговски на пазарот и трговскиот на плоштад се малку запуштени.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
Vero кај Remall е пола затворен (делот кај што са Млечни производи) и најверојатно или горе или у подрумоскиот дел (не знам дали има таму подрумски дел) ќе биде Jamboо.

Би било добро да среда малку и фасада и паркингот со бекатонкете. Ептен зезнато е на паркингот да се гура количка до кола.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.140
Поени од реакции
15.885
Vero кај Remall е пола затворен (делот кај што са Млечни производи) и најверојатно или горе или у подрумоскиот дел (не знам дали има таму подрумски дел) ќе биде Jamboо.

Би било добро да среда малку и фасада и паркингот со бекатонкете. Ептен зезнато е на паркингот да се гура количка до кола.
Важи, ќе средиме.
 
Член од
10 декември 2008
Мислења
1.298
Поени од реакции
2.359
Здраво, да прашам дали можите да ми посочите некој официјален извор за цена за закуп н продажба на змјиште и деловен простор во Општина Тетово.

Или ако немате официјален, нешто неофицијално од агенции и слично.
 

Dr. Wish

Outstanding Сasual Dating Authentic Maidens
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.393
Поени од реакции
2.794
Здраво, да прашам дали можите да ми посочите некој официјален извор за цена за закуп н продажба на змјиште и деловен простор во Општина Тетово.

Или ако немате официјален, нешто неофицијално од агенции и слично.
Moj predlog Elenor Agencija za nedviznosti. Odma karshi pazar kaj Hartija Komerc e. Dolgo vreme imame sorabotka so niv, i sme prezadovolni.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
Некој пазаруе у Веро откако се реновира ? Викаат дека многу работи почнале да се топат од топлово. Јас пред некоја недела купив сувомеснато и беше како засушено, без вкус.
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
4.147
Поени од реакции
3.098
Да препорачате добар мајстор за телефони? Да ми смени батерија треба..
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
Оливера Ќирковиќ
Во четврток од 12 до 20 часот
е во Тетово
Во книжарата Хартија Комерц
на ул. Илирија бр. 90/2

Оливера ви е жена што се бавела со криминал, крадела злато и лежела у затвор па избегала... Сега промовира книга со наслов Јас Пинк Пантер
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
Сигурно ваков пост сум пишувал и предходното лето а и сега ќе пишам.

Секое лето кога доаѓаат и странциве и иселенициве хаос е Тетово. Брмчат со колете, гужва у собраќај, не се почитува ништо, ѓубре насекаде... Додека пак секое лето а и воопшто на ништо не личи плоштадот. Плоштад ли е или луна парк? Фали уште да се стави во среде една голема вртелешка или рингишпил таман ќе си одговара :confused:. Што убав си беше порано сега го уништија.

Од година во година Тетово се бетер станува. Ужасно е.
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.313
Поени од реакции
2.834
Сигурно ваков пост сум пишувал и предходното лето а и сега ќе пишам.

Секое лето кога доаѓаат и странциве и иселенициве хаос е Тетово. Брмчат со колете, гужва у собраќај, не се почитува ништо, ѓубре насекаде... Додека пак секое лето а и воопшто на ништо не личи плоштадот. Плоштад ли е или луна парк? Фали уште да се стави во среде една голема вртелешка или рингишпил таман ќе си одговара :confused:. Што убав си беше порано сега го уништија.

Од година во година Тетово се бетер станува. Ужасно е.
Уште количињата са тамо? Нели мислам дека ги префрлија. Или пак не им иде бизнисот тамо.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
Уште количињата са тамо? Нели мислам дека ги префрлија. Или пак не им иде бизнисот тамо.
Да уште се, пред некоја период ги тргнаја од плоштад па по краток период се вратија. Ужасен е плоштадот рамна писта авионска ништо нема, а од страна и тоа што има клупи тревата е изгорена, ѓубре од семки и сладолед што се јаде во лето.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom