Taтко на 13 години!

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
На крај ќе испадне некој од нас е таткото :pos2:
 

pumaval

Дрвен Адвокат
Член од
5 септември 2008
Мислења
1.480
Поени од реакции
598
море дај бре не се глупирајте.
Која женска би му дала на дете да ја онади :pos2:
 

Valerija

I'm like an Angel
Член од
23 октомври 2008
Мислења
211
Поени од реакции
5
:tapp: шо е ова бре срамоптилуци, како и дозволиле родителите на онаја да го роди бебето, шо родители ќе беа тоа, па и она малото татко ќе биде, г`зо не знае да си го избриши дете ќе чува, шо не има по светов :uvo:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
море дај бре не се глупирајте.
Која женска би му дала на дете да ја онади :pos2:
де бе па ти има секакви :)
не знаеме кој е татко убаво викаш шорти некој форумџија е ја би типувал на зеус романтичарот:pos2::pos2:
 
V

Viktoranius

Гостин
Дај викнете тоа А1 и мене да ме драфтуват за можен татко, белким ќе успеам да ја промовирам Македонија.

:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Леле со она гробаркана да се еб*ш. А таа колку години има? Сепак честитки до малиот т.е. мои години е ама мал е за татко :)
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
А зашто сите претпоставивте дека таа на сликата е всушност девојката ??
For further notice , мислам дека тоа е мајка му, грешно е ваљда напишано под сликата ...

А ако не е грешно напишано , Dude , there's something wrong with that chick !! She looks like she's 50 or something.
 

k@z@n

RS power
Член од
3 март 2008
Мислења
997
Поени од реакции
53
Бо будалија нема шанса да е она вистина како можи бе онаја можи мајка да му биди
уф незрава работа се да му е*ам....:tapp:
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
А зашто сите претпоставивте дека таа на сликата е всушност девојката ??
For further notice , мислам дека тоа е мајка му, грешно е ваљда напишано под сликата ...

А ако не е грешно напишано , Dude , there's something wrong with that chick !! She looks like she's 50 or something.
Нене, баш на nov@ гледав, викаа дека детето е 13 годишно а оваја е 14 или 15 незнам:toe:
Демек била многу поголема од што треба да е.
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.287
Поени од реакции
314
Читав на идивиди дека девојката била со повеќе луѓе...Мислам дека на крај ќе испадне некој си трет дека е таткото..
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Абе можеби младинава станува понапрена. Сите процеси ги убрзуваат од пубертет до не знам што така да во иднина ништо чудно ако на 15 години веќе се венчани и формирале фамилија и све друго.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom