Taтко на 13 години!

Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
c c c c, kaj otide svetot, koj so koj stigne se e*e, zal mi e za bebeto pokraj vakvi roditeli
 

tufekciev

Барсa <3
Член од
6 февруари 2009
Мислења
2.242
Поени од реакции
802
lelel ovaj li ebal ? :tapp::tapp::tapp: detevo mi lici na 8 godini ... C C C C
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
394
Поени од реакции
222
абе не бил тој таткото прочитајте:
ДНК тестот докажа, најмладиот татко сепак не е татко на бебето
Малиот Британец Alfie неодамна го прогласија за најмлад татко на светот. После првиот секс неговата девојка останала бремена, но сепак тој не е таткото.

ДНК покажа дека Alfie Patten (13) сепак не е татко на седум недели старото девојче Maisie Roxanne, пренесува британскиот Mirror. Мајката на бебето Chantelle Stedman (15) пред Alfie спиела уште со неколку момчиња. Некои од нив кога дознале дека е трудна тврделе дека тие се татковци на нејзиното дете. Девојката сепак тврдела дека Alfie е татко на детето иако само еднаш имале сексуални односи, но парот не користел заштита.

Мајката на Alfie вели дека тој е срушен, тој не очекувал дека девојката ќе му биде неверна.

“Јас сум единствено момче кое Chantelle го имала, а заедно сме две години. Секако дека јас сум татко на детето. “- изјавил Alfie пред неколку месеци.

Девојката на родителите им признала дека спиела со неколку други момчиња, и дека некој од нив може да биде таткото. Наводно мајката ја натерала на сите да им каже како Alfie е единственото момче со кое спиела.

хехех
 

Kajgana Shop

На врв Bottom