Taтко на 13 години!

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Сеа Грујо или некој друго од власта ке донесе некој закон за ова за да ги следиме европските теркови.
 

Fama

Bombin' thru the speakaz
Член од
10 февруари 2009
Мислења
518
Поени од реакции
19
Citav pred nekoe vreme za ova i stvarno ne znam sto da kazam... greota za detenceto.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
И што сеа ќе почнеме да рушиме рекорди.Ај бе блесава работа.
Е, неее..
Не ќе остануваме покусо, сега ќе видиш некои од 11 години само што ќе добијат детенце.Во мода стана:)
Следна вест - Девојче од 5 години, роди дедо. :tapp:
кога Чак Норис можеше да ја изгуби невиноста пред татко му :):) сеа нашиве ова ќе го пробуваат...иначе нашиве “блесави“ тинејџери (читај:женската популација тинејџери) ептен се по модата...пазете се :)
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
2.547
Поени од реакции
33
Бог да чува :nesvest:! Дете ќе чува дете :uvo:...
 

slobbo

LoneRyder
Член од
16 ноември 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
583
И како што се очекуваше Алфи не е татко на детето...

Малиот Британец Alfie неодамна го прогласија за најмлад татко на светот. После првиот секс неговата девојка останала бремена, но сепак тој не е таткото.

ДНК покажа дека Alfie Patten (13) сепак не е татко на седум недели старото девојче Maisie Roxanne, пренесува британскиот Mirror. Мајката на бебето Chantelle Stedman (15) пред Alfie спиела уште со неколку момчиња. Некои од нив кога дознале дека е трудна тврделе дека тие се татковци на нејзиното дете. Девојката сепак тврдела дека Alfie е татко на детето иако само еднаш имале сексуални односи, но парот не користел заштита.

Мајката на Alfie вели дека тој е срушен, тој не очекувал дека девојката ќе му биде неверна.

“Јас сум единствено момче кое Chantelle го имала, а заедно сме две години. Секако дека јас сум татко на детето. “- изјавил Alfie пред неколку месеци.

Девојката на родителите им признала дека спиела со неколку други момчиња, и дека некој од нив може да биде таткото. Наводно мајката ја натерала на сите да им каже како Alfie е единственото момче со кое спиела.
извор

аман бре што прават децава не се знае кој со кој се се е*е.
Јбг тоа ти е напредна младина срам им е кондоми да купат а се е*ат на големо:toe:
 
Член од
11 јануари 2009
Мислења
722
Поени од реакции
90
И на крај испадна дека копиЉов не е татко...:tapp: да не праеле групен со уште 2/3 :nesum:
 
М

Мрак

Гостин
Абе неможам тоа сликата да ја гледам.Малово какво е недораснато,оваа па краветина.Девојката=3 по детено.Глупости бе,изгледа ова некое курвиште,а само жал ми е за бебето,ни криво ни должно му го упропастуваат животот...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom