Taтко на 13 години!

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
хаха интересна работа и тоа не го бев слушнала ама ете што ли нема да слушнеш додека си жив:vozbud: иначе на 13 години и на мене почна да ми џитка:smir:
 
Член од
2 август 2008
Мислења
743
Поени од реакции
460
лол...
не си со сите..
пази што збориш..
ако збориш вакви зборови кажи првата буква и другиве со (*) и крајната ке ја напишеш...
вака како тебе ако работат сите на форумот ке нема ниеден зависен..:toe:
Ај бе шо туку се котрате.Море море...оти напишал Курето... чудо големо!
Ај да напишел жими К*ров со сите букви без ѕвездичка ај,ама оваааа се глупости невидени.
Бај д веј немам некој посебен коментар.Само ќе речам:
АБОРТУСОТ ТРЕБА ДА СЕ ЗАБРАНИ СО ЗАКОН (иронија):kesa:
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Не нормално ова...башка типкава изгледа ко мајка да му е а не девојка
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.287
Поени од реакции
314
хаха интересна работа и тоа не го бев слушнала ама ете што ли нема да слушнеш додека си жив:vozbud: иначе на 13 години и на мене почна да ми џитка:smir:

Мислам дека повеќето луѓе на форумов не ги интересира кога ви џиткало или како ви џиткало..:wink:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
прочитав денеска во дневник :pos2: болна работа
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Што се нема на светов значи уште човек да види.Кога го прочитав ова не ми се веруваше,ама стварно најдобро беше кога прочитав дека ке биде добар и грижлив татко.Какво ли само воспитување ќе има детево.татко му е постар од него само 13 години.
 

Ferrari girl

Ferrari Girl
Член од
17 ноември 2008
Мислења
122
Поени од реакции
4
Vidov snosti na Nova tv....nemozev da se iznacudam a najimteresno bese koga go prasaaat detenceto(tatkoto) od kaj finansii za da go prehrani bebeto toj odgovori :STO SE TOA FINANSII??!?!?!?! :vozbud:

STRASHNO...
 
Член од
3 јануари 2009
Мислења
190
Поени од реакции
1
Деца,деца,ама деца прават.Башка малиот нема шанси да е 13 години,како за 1 одделение ми изгледа.Како после ќе му каже-Сине јас на 13 години те направив :nesum:
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Овој што станал татко на 13 години,повеќе ми личи како второ дете на девојка му.Таа како 30 години да има:tapp:
Бог да чува :nesvest:
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Катастрофа.
Што уште нема да дознаеш.Па како ти ќе воспитуваш дете на 13 години бре ејјј од него утре треба човек да стане а ти сигурно со твоите 13 години нема да му го овозможиш тоа.Како прво уште тој ги нема усвоено основните работи во животот не пак да му ги пренесува на друг:tapp:
Ако си имате пак потреби некој користете заштита ,Боже......
 

Ferrari girl

Ferrari Girl
Член од
17 ноември 2008
Мислења
122
Поени од реакции
4
Катастрофа.
Што уште нема да дознаеш.Па како ти ќе воспитуваш дете на 13 години бре ејјј од него утре треба човек да стане а ти сигурно со твоите 13 години нема да му го овозможиш тоа.Како прво уште тој ги нема усвоено основните работи во животот не пак да му ги пренесува на друг:tapp:
Ако си имате пак потреби некој користете заштита ,Боже......

Socijalni slucai i 2 cata bile (majkata i tatkoto):nesvest:
 

Mrs. Vedder

red cloud at sundown
Член од
12 февруари 2009
Мислења
984
Поени од реакции
66
Психопати...На 13 години односи:tapp: А и детето изгледа само што ја напуштило цуцлата не само по изглед него и понашање на видеото.Ај детето на страна...Оваа па,шо носи во глава?!?:lud:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Катастрофа.
Што уште нема да дознаеш.Па како ти ќе воспитуваш дете на 13 години бре ејјј од него утре треба човек да стане а ти сигурно со твоите 13 години нема да му го овозможиш тоа.Како прво уште тој ги нема усвоено основните работи во животот не пак да му ги пренесува на друг:tapp:
Ако си имате пак потреби некој користете заштита ,Боже......
тешко да има кондоми за неговата големина..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom