Superhero Movies

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.304
Поени од реакции
79.000
Вчера го глеав Аквамен и чизи ас фак е. Оноа, ДиСи чизи.
Али ако ги намалиш јако стандардите за секакви нешта, ќе ти биде забавен.
(имаат октопод на тупани шо лупа!!!)

Најидиотска ми беше хронолошката недоследност во пустињата.
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
531
Поени од реакции
318
Kapetankata ja gledase li nekoj,sea se vrakam od kino,so da kazam,da ne bese predhodnica na marvel I iden clen na avengers ne bi go ni gledal,nekako marvel Kako poleka da se zasituva,osven normalno noviot avengers treba da bide vrvot,ke se zaokruzi pricata,videcemo

Sent from my HTC U Play using Tapatalk
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
и мене ми се свиѓаше, забавен, комичен, доста акција, типичен суперхеројски блокбастер..и ми се допадна што не ја тупеа со некоја љубовна приказна.... си беше типката badass, од почеток до крај..
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
500милиона за 3 дена прикажување секоја чест за марвел
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.379
Поени од реакции
20.005
Го изглеав Аквамен пред малце и се на се ми се допадна, добар беше филмот во глобала. Можда ќе ја гледам Марвел наесен или догодина ако не ме држи апатијата која ја имам кон суперхерој филмовите.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.665
Го изглеав Аквамен пред малце и се на се ми се допадна, добар беше филмот во глобала. Можда ќе ја гледам Марвел наесен или догодина ако не ме држи апатијата која ја имам кон суперхерој филмовите.
jas sum ili mozda bev eden od najgolemite superheros fan tuka, zustro gi branev i napagjav

go pustiv aquaman pred nekoj den, 5 minuti in, koga vidov deka povredenata atlantida ja prevrzea ranata preku kostumot, i koga ja mrdaase od soba u soba onesvestena ovaa si go drzese kopjeto so nea... go iskluciv, premnogu bese ko za start

se nadevam nekoj den ke go izgledam

marvel ke ja gledam samo oti ja sakam od civil war 2
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.379
Поени од реакции
20.005
jas sum ili mozda bev eden od najgolemite superheros fan tuka, zustro gi branev i napagjav

go pustiv aquaman pred nekoj den, 5 minuti in, koga vidov deka povredenata atlantida ja prevrzea ranata preku kostumot, i koga ja mrdaase od soba u soba onesvestena ovaa si go drzese kopjeto so nea... go iskluciv, premnogu bese ko za start

se nadevam nekoj den ke go izgledam

marvel ke ja gledam samo oti ja sakam od civil war 2
Хах мене сите филмови со суперхерои ми се смешни и без врска без разлика дали станува збор за ДС или Марвел и не ни очекувам никаква логика кога ги гледам, всушност тоа е една од главните причини зошто мразам филмови со суперхерои.
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
Вчера го гледав Капт. Марвел и сфатив дека фактички го хејтаат само заради тоа што оваа јадела трици за бели мажи и сега овие пробуваат да ја плукаат до максимум.
Филмот си беше нешто надпросечен, златна средина во МСУ. вредеше за парите шо ги дадов иако не би го гледал пак за брзо (би почекал дури и една година)
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.683
Поени од реакции
38.870
Ендгејм ќе биде последен филм со авенџери или пларнираат ендгејм 2,3,4?
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
531
Поени од реакции
318
Inace izleze trailer za endgame

Sent from my HTC U Play using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom