Suits

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Живо ме занима дали јас сум меѓу ретките што не може да го поднесе човеков. А се појави на екран, стомакот ми се превртува. Поодбивна личност амин.

 
Член од
18 април 2008
Мислења
876
Поени од реакции
213
Живо ме занима дали јас сум меѓу ретките што не може да го поднесе човеков. А се појави на екран, стомакот ми се превртува. Поодбивна личност амин.

Супер си е бе луис, баш добро човече е :)
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
го имам видено во неколку филмови каде се појавува во споредна улога или само во една сцена и стварно не можам да го сварам, мн ми е одбивен.. ама врши работа во сријава!!
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Супер си е бе луис, баш добро човече е :)
Типов е се друго освен добро човече, бар во серијава. Не знам прв пат го гледам и се прашувам дали ги користи истине потези и лигавењето со гласот. Ако е така не е до улогата, до човекот е.
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.810
Поени од реакции
15.916
Типов е се друго освен добро човече, бар во серијава. Не знам прв пат го гледам и се прашувам дали ги користи истине потези и лигавењето со гласот. Ако е така не е до улогата, до човекот е.
На типот му стои таква улога да има, значи роден за неа :)
Ме нервира и мене, ама трпам, се заради другите во серијата. Иначе пред некој ден втора сезона ја започнав.
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
На типот му стои таква улога да има, значи роден за неа :)
Ме нервира и мене, ама трпам, се заради другите во серијата. Иначе пред некој ден втора сезона ја започнав.
Мејби соу. Генерално мора во секоја серија да има некој што оди на нерви. Имам чувство дека типов е геј, али нема везе тоа, некако така ми делува.

Иначе и јас вчера ја почнав втора сезона и топ е, немам замерка.:)
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.953
Поени од реакции
5.515
Живо ме занима дали јас сум меѓу ретките што не може да го поднесе човеков. А се појави на екран, стомакот ми се превртува. Поодбивна личност амин.

Можда и ќе беше добар... ако не им се набацуваше на Рејчел и Дона :mad:
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Ај нека кренат раче колку души се на правен или биле на правен што ја сакаат и гледаат серијава?
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Можда и ќе беше добар... ако не им се набацуваше на Рејчел и Дона :mad:
Денес ја гледав епизодата кога Дона си доби отказ и нормално ти иде кажеш обџекшн! :icon_lol: Немој некој да ми се избаци сега со спојлер има да го тужам.:icon_mrgr:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.953
Поени од реакции
5.515
Денес ја гледав епизодата кога Дона си доби отказ и нормално ти иде кажеш обџекшн! :icon_lol: Немој некој да ми се избаци сега со спојлер има да го тужам.:icon_mrgr:
Не откривам ништо... ама ќе биде интересно :)
 
Член од
14 мај 2011
Мислења
374
Поени од реакции
388
Ај нека кренат раче колку души се на правен или биле на правен што ја сакаат и гледаат серијава?
Пфффф! Не сум на правен, немам врска со правен, освен една катастрофа од врска со студент на правен пред Х години :)
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.740
Поени од реакции
7.556
Пфффф! Не сум на правен, немам врска со правен, освен една катастрофа од врска со студент на правен пред Х години :)
Ето, врската е пронајдена!
+1 за Windfucker

Дај бе нека продолжат со сезонава...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom