Soccer Manager (Kajgana Champions League)

Кој му мава report на Џими????????????


  • Вкупно гласачи
    7
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 август 2011
Мислења
4.749
Поени од реакции
12.764
Рејтинзите ги повлекуваат од сокер вики, која пак својата база ја гради најмногу врз основа на гласовите од членовите. Колку повеќе зелени стрелки толку поголеми шанси да му рипне рејтингот. Затоа например ламела го забораваат. На кој жив ќе му текне да го рејтува непостоечкиот ламела.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.296
Поени од реакции
12.656
Mislam deka ima forum i tamu se davaat predlozi koj igrac da napredne
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.906
Поени од реакции
84.307
хахахахаха Габриел тап ин Хесус (па и Сане) 91, Рашфорд и Марсијал ги оставија на 90ка. :pos:Погба 93, ист рејтинг со мртвите Даглас Коста и Ди Марија. :pusigo:
It's almost as if Погба е преценето дрво што не покажа ништо и Хесус и Сане си ги искористија шансите повеќе од Погба и дадоа многу повеќе голови и асистенции и играа за екипа што имаше подобар успех од екипата на Погба....
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.965
Поени од реакции
25.278
Заборавив дека играм денеска плеј-оф за влез во прва лига пошо навикнат четврток и недела дека има утакмици :facepalm:

За некоклу минути ќе има резултат. Да видиме шо се издесило..[DOUBLEPOST=1512420277][/DOUBLEPOST]Ништо загубив 2:1 од Интер. Ќе си играм пак втора лига. Како Анчелоти сум флегматичен. Банега со гол и асистенција ме растури. Дамброзио, Вечино, браво. Ми останало во 60-та мин. измена од пријателска, Бернат и Гнабри наместо Робен и Коман влегоа и од тогаш топката не ја допрев освен во 87-мин кога Левандовски имаше шанса да израмни. Ништо наредна сезона појак ќе се вратам во прва лига. :oops::D
 
Последно уредено:

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Заборавив дека играм денеска плеј-оф за влез во прва лига пошо навикнат четврток и недела дека има утакмици :facepalm:

За некоклу минути ќе има резултат. Да видиме шо се издесило..[DOUBLEPOST=1512420277][/DOUBLEPOST]Ништо загубив 2:1 од Интер. Ќе си играм пак втора лига. Како Анчелоти сум флегматичен. Банега со гол и асистенција ме растури. Дамброзио, Вечино, браво. Ми останало во 60-та мин. измена од пријателска, Бернат и Гнабри наместо Робен и Коман влегоа и од тогаш топката не ја допрев освен во 87-мин кога Левандовски имаше шанса да израмни. Ништо наредна сезона појак ќе се вратам во прва лига. :oops::D
А баш преги сакав да ти спомнам за вечер, ама се замубаетивме за нешто друго хахахаха
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.749
Поени од реакции
12.764
Заборавив дека играм денеска плеј-оф за влез во прва лига пошо навикнат четврток и недела дека има утакмици :facepalm:

За некоклу минути ќе има резултат. Да видиме шо се издесило..[DOUBLEPOST=1512420277][/DOUBLEPOST]Ништо загубив 2:1 од Интер. Ќе си играм пак втора лига. Како Анчелоти сум флегматичен. Банега со гол и асистенција ме растури. Дамброзио, Вечино, браво. Ми останало во 60-та мин. измена од пријателска, Бернат и Гнабри наместо Робен и Коман влегоа и од тогаш топката не ја допрев освен во 87-мин кога Левандовски имаше шанса да израмни. Ништо наредна сезона појак ќе се вратам во прва лига. :oops::D
Многу скаутинг беше потрошен во креирањето на тактиката која ќе те елиминира. Досега имав негативен скор со тебе па морав да мењам.
(Даун боутх фланкс скоро секогаш те тепа :cool:)
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.965
Поени од реакции
25.278
Многу скаутинг беше потрошен во креирањето на тактиката која ќе те елиминира. Досега имав негативен скор со тебе па морав да мењам.
(Даун боутх фланкс скоро секогаш те тепа :cool:)
Против acereal си имал негативен скор. :DЈас скоро го превземав тимот.
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.965
Поени од реакции
25.278
Јебал ме скаутинг :pos:
Се гледаме во друга прилика. :sneaky: Интер и во 2010 го победи Баерн во финалето за да после Баерн владее во Европа, а Интер да исчезне :LOL:.

Бар сега во втора лига ќе си го пердашам @JimmyFloydBottleBank :icon_lol:
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Се гледаме во друга прилика. :sneaky: Интер и во 2010 го победи Баерн во финалето за да после Баерн владее во Европа, а Интер да исчезне :LOL:.

Бар сега во втора лига ќе си го пердашам @JimmyFloydBottleBank :icon_lol:
Zs takvi zakani bro?
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.749
Поени од реакции
12.764
Се гледаме во друга прилика. :sneaky: Интер и во 2010 го победи Баерн во финалето за да после Баерн владее во Европа, а Интер да исчезне :LOL:.

Бар сега во втора лига ќе си го пердашам @JimmyFloydBottleBank :icon_lol:
Goran Pandev 1/8 finale?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom