Skopje East Gate

Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Има некое инсајдерско инфо дали Синеплекс ќе почне со работа од 29ти?

Не гледам некоја најава на Синеплекс фан пејџот. :(
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.892
Поени од реакции
10.517
Има некое инсајдерско инфо дали Синеплекс ќе почне со работа од 29ти?

Не гледам некоја најава на Синеплекс фан пејџот. :(
Нема да отворат ке почнат покасно


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Нема да отворат ке почнат покасно


Sent from my iPhone using Tapatalk
Фала ти. Така ми мирисаше и мене.

Баш штета пошто сакав Бонд да го гледам таму, а не ми се иде до другиот дел на градот. :(
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.649
Поени од реакции
1.538
Ќе има ли кај нас Синестар кина, гледам веќе има во БиХ, само ние останавме без Синестар.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.598
Поени од реакции
38.750
Барем дрвјата да ги оставеа...
брат, од гушкачи на дрва у скопјево ми е преку глава искрено. Пресекле некоја скапанурија што може да убие човек одма квичат насекаде. Овие исекле некои дрва у нивен простор и одма аларми. А за битни работи нигде ги нема, секој сеирот го фаќа
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.309
Поени од реакции
19.663
брат, од гушкачи на дрва у скопјево ми е преку глава искрено. Пресекле некоја скапанурија што може да убие човек одма квичат насекаде. Овие исекле некои дрва у нивен простор и одма аларми. А за битни работи нигде ги нема, секој сеирот го фаќа
Поминувам од таму често кога идам на работа (преку Ќерамидница еднонасочното уличе) и сега тоа ми недостасува. Сега е тотален хаос, инаку се надевам ќе избијат со улица/булевар кон ФОН/Бриколаж.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.289
Поени од реакции
15.490
Кој сака у кал да гази, слободно може да го посеќава ист гејт. Ако го средат тој хаос за една недела, тогаш се шампиони, јапанци
Ставаат тепих трева, нема да ја садат, бекатон се мести за 2 дена... Мислам дека барем влезот ќе го средат.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.047
Поени од реакции
57.271
Некои викаат во Нептун ќе имало "Лаки дејс" и огромни попусти само со Хепи картичка на отварањето. Не знам колку е точно така слушнав само.
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.680
Поени од реакции
2.509
Ќе го отворат, иначе ќе плаќаат големи пенали. А тоа што ништо не е спремно е несериозност. Ќе си работат до нова година гарант.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom