Skopje East Gate

k3b

Член од
17 декември 2010
Мислења
2.808
Поени од реакции
4.280
мислиш од делот на фаст фуд или?
незнам што очекувате да биде поразлично, Манго мен и кидс, Зара хоум, ЛПП, во скоро и H&M, нормално е вакви брендови да се шират и да отвараат по други места а врти сучи тие брендови се во соседниве земји е сеа ако некој бренд ни кај нив го нема односно не им е интересен пазарот незнам зашто мислите дека кај нас ке им биде


Sent from my iPhone using Tapatalk
Burberry, Valentino, Dsquared2 do sega nemalo nikade kaj nas. Ostanatoto sekade e isto.. Neznam koi brendovi vi falat iskreno, ama toa se tie 80% kade i da si..
 
Последно уредено:
M

Macedon1um

Гостин
Спрингфилд гледам затвориле во рамстор а ќе отвараат во Ист Гејт според најавиве
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Спрингфилд гледам затвориле во рамстор а ќе отвараат во Ист Гејт според најавиве
Многу дуќани во Рамстор ќе затворат, прескапи кирии а мала посетеност.
Ја во Рамстор имам влезено еднаш од кога се отвори Сити мол
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.894
Поени од реакции
10.517
Многу дуќани во Рамстор ќе затворат, прескапи кирии а мала посетеност.
Ја во Рамстор имам влезено еднаш од кога се отвори Сити мол
Рамстор доста го држат административциве, прават промет шо прават до пет саат послем било тапа а тек што ке биде кога ке се отвори и тој трговскиот Дајамонд


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
14 јануари 2016
Мислења
52
Поени од реакции
17
мислиш од делот на фаст фуд или?
незнам што очекувате да биде поразлично, Манго мен и кидс, Зара хоум, ЛПП, во скоро и H&M, нормално е вакви брендови да се шират и да отвараат по други места а врти сучи тие брендови се во соседниве земји е сеа ако некој бренд ни кај нив го нема односно не им е интересен пазарот незнам зашто мислите дека кај нас ке им биде


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ќе има и Mango men?
 
Член од
21 јуни 2018
Мислења
610
Поени од реакции
262
Рамстор доста го држат административциве, прават промет шо прават до пет саат послем било тапа а тек што ке биде кога ке се отвори и тој трговскиот Дајамонд


Sent from my iPhone using Tapatalk
Во Рамстор бараат сертификат на влез, во Сити Мол не.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.870
Поени од реакции
7.555
Гледав story на оној јутјуберот GP снимал внатре и некако не ми стои како да е за точно 9 дена до отварање . Уште гледам има за работење, освен ако некој продавници не одложат со отварање.

 
Последно уредено:
Член од
21 јуни 2018
Мислења
610
Поени од реакции
262
Рамстор доста го држат административциве, прават промет шо прават до пет саат послем било тапа а тек што ке биде кога ке се отвори и тој трговскиот Дајамонд


Sent from my iPhone using Tapatalk
Во Рамстор бараат сертификат на влез, во Сити Мол не.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Во Рамстор бараат сертификат на влез, во Сити Мол не.
А бе престани да трескаш глупости, бараат и во Сити Мол.
Не знам како ти се погодило тебе да не ти бараат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom