Serie A 2020/21

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    129
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Mr. Mojo Risin'

Violator
Член од
14 септември 2008
Мислења
3.136
Поени од реакции
3.618
Ke napravat kambek kako u 2002 sezona [mention]Scirea [/mention] ne se sekiraj daj im samo vreme
 
Член од
23 август 2010
Мислења
33.923
Поени од реакции
87.855
Абе од шампионот не отвара некој нова тема?

@Трибиани ајде спремај нешто :kafence:
Ај не јади гомна жити се, уште тоа ну фали у животот, Џони да отвори тема. :icon_lol: Малце ли сме напатени од тоа што се дешава у задње време...
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
16.332
Поени од реакции
13.296
Ај не јади гомна жити се, уште тоа ну фали у животот, Џони да отвори тема. :icon_lol: Малце ли сме напатени од тоа што се дешава у задње време...
Тој дома на ливче има 3 варијанти спремни, пре-читани милион пати, пишани со негова рака и перо под светлина од свеќа во консултации со З.Калински….

Не го сечи вака в корен.. :unsure:
Автоматски споено мислење:

Не плачи @Scirea , ете уба вест за тебе :icon_lol:

 
Последно уредено:
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom