Radiohead

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.156
Поени од реакции
30.648

Еве еден интересен настан.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
9.571
Поени од реакции
21.941
Член од
13 јануари 2020
Мислења
13
Поени од реакции
22
Еден од омилените бендови ми е со години. Се гледа како напредувал и се менувал бендот низ албумите и нивната различност. Како и повеќето фанови и мене ми е ок компјутер најомилен албум, ама некогаш зависи и во кое расположение. У последните неколку години ептен им се смени стилот, иако сепак се добри не е тоа raw-сировоста шо ја имат некои бендови на почетокот.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.309
Поени од реакции
30.265

Еве еден интересен настан.
Bev na ova. Si iam i poster. :D

Ke pustaat stalno drugi se dodeka trae karantinov.
Vikaat dali ke trae kolku sto oni imaat materijal. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom