Premier League - Season 2020/2021

Кој ќе биде шампион во сезоната 2020/2021?


  • Вкупно гласачи
    166
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Види, овие subliminal disses не те прават ништо ултра-гига-мега интелегентен, немам намера да се спуштам на ниво на кое што ќе навредувам лично само за да докажам поента, барем не засега. Е сега, ако дојде до време за навреда на лична основа, нема тоа сигурно да го правам „спонтано“, верувај.

У реду е Мануел, намали малку со Rebelde Way односов на форум, не би сакал да читаме како си се обесил пошто многу те заебавале на форум za koj sto ionaka kur te boli i onaka dremes tuka za da ti pomine vreme doeka ne ti zdosadi i si gi dupis glupite i sekako krajno neintelegentni clenovi.
Упс.
Сори нот сори, како беше тоа, не сум по англискиов како тебе.

Колку што ме држи меморијата, а ме држи барем за да можам да се потсетам на работи случени пред неколку денови, јас почнав дискусија за Ливерпул и митот околу Ливерпул во една друга тема. Супермодераторот, пример за сите diskutanti ( :pos: да е жив братот Донев ) на тој муабет одговори крајно пајташки, супериорно поставен и ја персонализираше дискусијата со ,,Седи, кец. Ќе испрашувам утре, стрпи се" и слични проникливи форитзи од детска соба.

Значи, не јас, туку супермодераторот Пеѓа. Јас зборував за фудбал и сите мои дискусии на овој подфорум тргнуваат од фудбал. Каде завршуваат, не е моја вина.

Така што, џабе ти е оваа себевиктимизација и замена на тези. Мислам во ред, ќе ти лајкнат овие од групниот чет ( :pos: ), ќе исполниш дневна норма и ќе си легнеш во постела.

п.с мене форумов ми е супер, не ми е само за убивање досада. Еве на пример, понекогаш ќе убијам и некој во поим, вана би интелектуалец и лажен авторитет. Како тебе.

Темјанушките биле сини... и што да ти прави човек, ај. Гуидо ебате беља, ебате.

Туку, да престанам со време, да не дојде до неспонтан твој израз на бес, па да настрадам физички, у пм. :(
 
Последно уредено:
Член од
16 април 2008
Мислења
2.509
Поени од реакции
2.348
Знам дека сум оф-топик и дека има тема за кладилница, али квотата дека РАТМ пак ќе брише профилот падна на 1.30, чисто информативно. @Факе да влезе од клупа уште поише ќе падне.
Која е квотата дека ти ќе се откажеш од гледање фудбал пак?
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
И темјанушките се виолетови, ебате глупавиот. : )))))))))))
Ми требаше рима за да те пљукнам.
Автоматски споено мислење:

Значи, не јас, туку супермодераторот Пеѓа. Јас зборував за фудбал и сите мои дискусии на овој подфорум тргнуваат од фудбал. Каде завршуваат, не е моја вина.

Со бришење профил завршуваат, ебате паметниот : )))))))))))))))))))
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.010
Поени од реакции
55.283
Не, не. Еве Џонтра Волта ја открил. Поентата беше дека Џерард никогаш ништо не освоил. До вечерва не беше бев знаел. Ама има луѓе, не велам не. Знаат и ,,Гугл" и бајги работи, врагои, по интернетов да користат.
Казио, буквално нема врска со поразот, ова си е константа. Супермодераторот беше бил испердашен и пред текмата со вас. :icon_lol:

Што е сега ова? Не е доволно што ги читаме ступидните англицизми па сега мора да ја трпиме и оваа форма на изразување?
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Ми требаше рима за да те пљукнам.
Автоматски споено мислење:




Со бришење профил завршуваат, ебате паметниот : )))))))))))))))))))
20200923_115654.jpg

До следниот групен чет, види ова, молим те. :pos:
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Трампам еден пост од RATM за 10 поста на Stealth за Пепе
Што и каде те чеша? Бидејќи видов и пред некој ден си зеде слобода да направиш психолошла проценка моја и на Џонтра, само не му обрнав внимание толку, ајде, мислев дека е шалливо.

Ако те чеша, кажи си, ќе видиме што можеме да направиме.
 

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.622
Поени од реакции
12.432
Што и каде те чеша? Бидејќи видов и пред некој ден си зеде слобода да направиш психолошла проценка моја и на Џонтра, само не му обрнав внимание толку, ајде, мислев дека е шалливо.

Ако те чеша, кажи си, ќе видиме што можеме да направиме.
Океј...

Прво, не напраив психолошка проценка, прашав кој ви кур, и тебе и на плавушата. Ама пошо плавушата се насмеа, а ти не, ти изглеа лично си го сфати. За во иднина, никогаш не си сфаќај кур лично, освен ако сакаш да протестираш заедно со Рики, modern society...fuck it...

Второ, let it go. Сите на форумов сме се закачиле со некој во еден момент или друг, или нечии мислења не иритирале. Порасни, остај го. Не мора на се капаче, или па не мора ради едно несогласување на некој тема, сеа да го барам секое мислење на членов во секоја тема и од инает да се контрам.
Особено што твоето контрање не е конструктивно, колку и да мислиш дека е. Усвари со репликите си сведен на grammar nazi. Знаеш, кога немаш што да вратиш па се вадиш на правописните грешки на другиот.

Искрено, не ми е нит работа нит професија да правам анализа на некого, па реално нит кур ме боли, ама гајле ми е коа една од 5те теми што ги следам на и онака лимитираното време шо го трошам овдека, е усрана ради инфантилни испади ( да, морав да искористам интелегентен термин, пошо глеам дека тоа ти е стилот сеа )

И немаше воопшто да се замарам да враќам на постов полу серизоно, ако ти не си го сфатеше сето ова сериозно. Во последнава недела дена со секој кој се чепна, сите се повлекоа и прекинаа да коментираат а на секој пост, твојот е финален. Не знам кое задоволство ти го пружа тоа, ама очигледно не сфаќаш дека ради тој твој последен збор, цела тема не иритираш.

Така да, јебига, реков не ми е работа да ти праам психолошка проценка, а еве пробав на кратко да те сумирам. Извини, моја грешка. Имај го последниот збор.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom