Premier League - Season 2020/2021

Кој ќе биде шампион во сезоната 2020/2021?


  • Вкупно гласачи
    166
  • Гласањето е завршено на .

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
13.617
Поени од реакции
15.868
Која е корелацијата помеѓу првиов и вториов дел од напишаново?
Pisav deka e u ocajna forma,bas sega koga vi treba najvise.Ete deneska so umreniot Fulam dobi samo 20 min i odigra edno golemo nisto.Sve na sve ne vi se pisuva dobro, zadovolen si.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
4.558
Поени од реакции
11.661
Pisav deka e u ocajna forma,bas sega koga vi treba najvise.Ete deneska so umreniot Fulam dobi samo 20 min i odigra edno golemo nisto.Sve na sve ne vi se pisuva dobro, zadovolen si.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Влезе во 75 минута. Имаше две ситуации. Да беше стабилен Абрахам ќе се впишеше како асистент. Другата беше зицер кој не смееше да го промаши.
Но не ми беше јасно како ги поврза сите овие работи во едно, Вернер, Лампард, формата, чуда...
И сега не ми е.
 
Член од
28 април 2020
Мислења
161
Поени од реакции
236
Влезе во 75 минута. Имаше две ситуации. Да беше стабилен Абрахам ќе се впишеше како асистент. Другата беше зицер кој не смееше да го промаши.
Но не ми беше јасно како ги поврза сите овие работи во едно, Вернер, Лампард, формата, чуда...
И сега не ми е.
Dzabe se trudis, retko glup i nepismen e botot
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
3.030
Поени од реакции
4.854
Влезе во 75 минута. Имаше две ситуации. Да беше стабилен Абрахам ќе се впишеше како асистент. Другата беше зицер кој не смееше да го промаши.
Но не ми беше јасно како ги поврза сите овие работи во едно, Вернер, Лампард, формата, чуда...
И сега не ми е.
Dzabe se trudis, retko glup i nepismen e botot
Ај честито @RATM имаш удварач :D
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
1.233
Поени од реакции
1.409
Не, Тотенхен ги пратам а со оваа канцер игра ни ФК Велушина нема да можат да ги добијат.
Се глеа дека дека ептен ги пратиш како играат. У право беше дека неможат да ги добијат Шефилд. Еве на полувреме ептен се мачат.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
33.290
Поени од реакции
84.075
Се глеа дека дека ептен ги пратиш како играат. У право беше дека неможат да ги добијат Шефилд. Еве на полувреме ептен се мачат.
Но сепак брат да и го запамтиме зборот на Стефи.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
506
Поени од реакции
668
Рики и компанија пошто ве нема, после натпреварот не ви се важи да си знаете хехех
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
4.558
Поени од реакции
11.661
Баји на клупа за Линделоф. Зошто?
Зихерашки состав на Солскјер (класика), ми мириса на победа на Ливерпул.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.586
Поени од реакции
37.368
Уфф, офанзивно ќе оди Клоп.


Очекувам многу мачна утакмица. Се надевам Јунајтед ќе ги искористат дефанзивните слабости на Пул.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom