Premier League - Season 2020/2021

Кој ќе биде шампион во сезоната 2020/2021?


  • Вкупно гласачи
    166
  • Гласањето е завршено на .

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.094
Поени од реакции
11.135
Мислам дека освен Чолизмо, тешко некој друг да има пуштено рандом утакмица на Арсенал сезонава. :P
Не и е рандом пуштен Арсенал, си има симпатии. Забораваш изглеа дека Мартинез го глеаше :D
 

ziak92

Weezy
Член од
21 ноември 2007
Мислења
9.967
Поени од реакции
7.655
Калверт Луин што повреда закачил и до кога ќе отсуствува се знае??
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.034
Поени од реакции
194.610
Леле, го рестартираше.
Моментот е кога му вика дека дете фудбалер им ја турна владата :pos: бетер од нас е владава на Џонсон.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.586
Поени од реакции
37.368

Гледајте ја само првата минута ипол како увертира пред дербито. :ROFLMAO: Како да не го сакаш после Гери Невил. :love:
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
924
Поени од реакции
1.287
Чист пенал не свирнаа за Вулверхемптон. :popce:
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.167
Поени од реакции
4.140
Член од
29 јануари 2015
Мислења
4.558
Поени од реакции
11.661
Првиот шут во рамки на гол за Лидс во 63-та минута.

Мега, гига, ултра јак фудбал. Невиден досега.

¥немамнамерадазастанам
 
Член од
14 април 2012
Мислења
26.705
Поени од реакции
45.489

Гледајте ја само првата минута ипол како увертира пред дербито. :ROFLMAO: Како да не го сакаш после Гери Невил. :love:
Гери со меморијата у минус. Не е нормално што се помни карагер. И за двата тима.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
13.617
Поени од реакции
15.868
Deneska maunt mu ja spasi glavata na Lampard, samo spored igrata ne mu se pisuva dobro.Nastrana ocjanata igra na Verner

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom