Premier League - Season 2020/2021

Кој ќе биде шампион во сезоната 2020/2021?


  • Вкупно гласачи
    166
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Која е корелацијата помеѓу првиов и вториов дел од напишаново?
Pisav deka e u ocajna forma,bas sega koga vi treba najvise.Ete deneska so umreniot Fulam dobi samo 20 min i odigra edno golemo nisto.Sve na sve ne vi se pisuva dobro, zadovolen si.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Pisav deka e u ocajna forma,bas sega koga vi treba najvise.Ete deneska so umreniot Fulam dobi samo 20 min i odigra edno golemo nisto.Sve na sve ne vi se pisuva dobro, zadovolen si.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Влезе во 75 минута. Имаше две ситуации. Да беше стабилен Абрахам ќе се впишеше како асистент. Другата беше зицер кој не смееше да го промаши.
Но не ми беше јасно како ги поврза сите овие работи во едно, Вернер, Лампард, формата, чуда...
И сега не ми е.
 
Член од
28 април 2020
Мислења
161
Поени од реакции
238
Влезе во 75 минута. Имаше две ситуации. Да беше стабилен Абрахам ќе се впишеше како асистент. Другата беше зицер кој не смееше да го промаши.
Но не ми беше јасно како ги поврза сите овие работи во едно, Вернер, Лампард, формата, чуда...
И сега не ми е.
Dzabe se trudis, retko glup i nepismen e botot
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Влезе во 75 минута. Имаше две ситуации. Да беше стабилен Абрахам ќе се впишеше како асистент. Другата беше зицер кој не смееше да го промаши.
Но не ми беше јасно како ги поврза сите овие работи во едно, Вернер, Лампард, формата, чуда...
И сега не ми е.
Dzabe se trudis, retko glup i nepismen e botot
Ај честито @RATM имаш удварач :D
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.603
Поени од реакции
5.571
Не, Тотенхен ги пратам а со оваа канцер игра ни ФК Велушина нема да можат да ги добијат.
Се глеа дека дека ептен ги пратиш како играат. У право беше дека неможат да ги добијат Шефилд. Еве на полувреме ептен се мачат.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.035
Поени од реакции
106.828
Се глеа дека дека ептен ги пратиш како играат. У право беше дека неможат да ги добијат Шефилд. Еве на полувреме ептен се мачат.
Но сепак брат да и го запамтиме зборот на Стефи.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
1.035
Поени од реакции
1.487
Рики и компанија пошто ве нема, после натпреварот не ви се важи да си знаете хехех
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Баји на клупа за Линделоф. Зошто?
Зихерашки состав на Солскјер (класика), ми мириса на победа на Ливерпул.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.372
Поени од реакции
42.562
Уфф, офанзивно ќе оди Клоп.


Очекувам многу мачна утакмица. Се надевам Јунајтед ќе ги искористат дефанзивните слабости на Пул.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom