Premier League - Season 2020/2021

Кој ќе биде шампион во сезоната 2020/2021?


  • Вкупно гласачи
    166
  • Гласањето е завршено на .
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.001
Поени од реакции
3.360
Мирољубиво реми на Лондонското дерби во борба за 10 место :icon_lol: Кристал Палас за нијанса подобар :)
Секоја чест како успеа во исто време да следиш Арсенал - Крисал Палас, Реал Мадрид - Атлетик Билбао и Македонија ракомет :D
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
2.993
Поени од реакции
12.848
Член од
28 март 2015
Мислења
4.787
Поени од реакции
9.816
Мислам дека освен Чолизмо, тешко некој друг да има пуштено рандом утакмица на Арсенал сезонава. :P
Напочетокот беше интересно да ги гледаш како губат, сега веќе и тоа е досадно.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
10.348
Поени од реакции
9.840
Мислам дека освен Чолизмо, тешко некој друг да има пуштено рандом утакмица на Арсенал сезонава. :P
Да се разбериме, јас Кристал Палас ги гледав,зато ја пуштив утакмицата :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom