Premier League - Season 2019/2020

Кој ќе биде шампион 2019/2020 во ЕПЛ?


  • Вкупно гласачи
    280
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 ноември 2011
Мислења
13.089
Поени од реакции
28.866
Утакмица на секои три дена ќе треба да играме, ќе снема играчи до полувреме :facepalm:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
7.419
Поени од реакции
6.535
Изгледа наместо тренинзи поќето на тик ток имаат седено играчите :icon_lol:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
31.162
Поени од реакции
73.523
Како тргнало до крај на сезона нема гол да падне :pos:

Види ги овие Арсенал, пола екипа у 15та минута им се повреди. :pos:
Автоматски споено мислење:

Луиз :pos: :pos: :pos:
 
Последно уредено:

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
13.205
Поени од реакции
14.583
Da e ziv i zdrav David Luiz inaku ke videvme gol malo sutra, se razbira i Stefan Kobe hehe

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Член од
19 март 2011
Мислења
11.502
Поени од реакции
10.495
Какво магаре е Луиз алал да му е
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
11.527
Поени од реакции
12.381
Поверојатно е Брајтон да му украде поени на Сити него Арсенал
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
21.030
Поени од реакции
55.004
Да ги ставиш Луиз и Шкодран како тандем во одбрана, ти е исто како да играш руски рулет со 6 куршуми
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
13.089
Поени од реакции
28.866
Јас искрено ќе си кажам, ич не сакав да продужи првенството да се игра, не ми треба плус нервоза у животот на секои три дена да ги гледам овие мизерии.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
82.001
Поени од реакции
184.563
Прашање на време беше кога Стерлинг ќе погоди, на секои пет минути што се вика сам испаѓаше пред линијата
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.880
Поени од реакции
43.953
Кога се повреди Мари, подобро со 10 играчи да продолжеа да играат
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
13.205
Поени од реакции
14.583
Kakov degen ej zimi sve bes pari bi go dal

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom