Premier League - Season 2019/2020

Кој ќе биде шампион 2019/2020 во ЕПЛ?


  • Вкупно гласачи
    280
Статус
Затворена за нови мислења.

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
И во живо сме праеле муабет, на страна постов на форум. Нејсе, те немаше 2 години тука (со повремени појавувања) од причини за тебе познати а нас не ни треба да не интересира реално, нит па ти имаш обврска нас да ни образложиш зошто те немало. Мене само ми беше смешно што пиша таков пост, па те пецнав. Нит сакав да те нападнам, нит па очекував така да се воспалиш и да реагираш.
Како и да е, мило ми е што си назад и што ќе форсираш се до следно киксање на Ливерпул и ќе ме подјебаваат мене ради твое курчење <3
Океј ваљда и јас ја претерав :D
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Кај и да оди Санчез ќе биде запаметен како најголемиот флоп во историја на ПЛ, му е.ам то кучкарот

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Кај и да оди Санчез ќе биде запаметен како најголемиот флоп во историја на ПЛ, му е.ам то кучкарот

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Во историјата на Јунајтед, за Арсенал изигра три одлични сезони, не знам по кој критериум би бил флоп
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Уште чекаме извинување за ова.
Ич не ме интересира, си трачарел после муабетите шо ги праевме у Дринкерс со шотовите. Не сум од вчера ја. Плачи сеа.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Во историјата на Јунајтед, за Арсенал изигра три одлични сезони, не знам по кој критериум би бил флоп
Како мислиш по кој критериум би бил флоп?
Тоа што го одигра во Арсенал не го амнестира од непостоењето во Јунајтед, се знае кога е флоп, најплатен играч во историја на ПЛ за (скоро) 2 сезони даде фантастични ТРИ гола

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Како мислиш по кој критериум би бил флоп?
Тоа што го одигра во Арсенал не го амнестира од непостоењето во Јунајтед, се знае кога е флоп, најплатен играч во историја на ПЛ за (скоро) 2 сезони даде фантастични ТРИ гола

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Тоа и ти збори, не се разбирате :)
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Вуциве не се дојдени на утакмицава.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Како и Барнс, така и Невеш со време за кафица
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom