Premier League - Season 2019/2020

Кој ќе биде шампион 2019/2020 во ЕПЛ?


  • Вкупно гласачи
    207

RickyLFC9

Модератор?
Член од
28 март 2012
Мислења
16.975
Поени од реакции
34.230
Си има црно на бело :D
Постов е пишан у март 2017, и пишува дека у новава година неам глеано фудбал. Два месеци не гледање фудбал, дури 8 кола! :eek: *surprised Pikachu face*

„Парафразирањево“ шо го почна Пеџа испадна од не гледање два месеци ради приватни причини, до тоа дека сум го надраснал фудбалот и препаметен сум станал за да глеам бе. Стварно тапа и разочарувачки.

И после зашто сум бил арогантен и исфрустриран :D
 
Член од
8 јуни 2007
Мислења
5.858
Поени од реакции
11.872

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
6.117
Поени од реакции
10.369

Peja989

Супер модератор
Член од
22 јули 2010
Мислења
29.035
Поени од реакции
71.406
„Парафразирањево“ шо го почна Пеџа
И во живо сме праеле муабет, на страна постов на форум. Нејсе, те немаше 2 години тука (со повремени појавувања) од причини за тебе познати а нас не ни треба да не интересира реално, нит па ти имаш обврска нас да ни образложиш зошто те немало. Мене само ми беше смешно што пиша таков пост, па те пецнав. Нит сакав да те нападнам, нит па очекував така да се воспалиш и да реагираш.
Како и да е, мило ми е што си назад и што ќе форсираш се до следно киксање на Ливерпул и ќе ме подјебаваат мене ради твое курчење <3
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
78.132
Поени од реакции
164.752
Член од
8 јуни 2007
Мислења
5.858
Поени од реакции
11.872
Ја знам дека Перси уште боли ама не мора курови да вметнувате во желби :( женска работа е тоа :D
Ште ве молам да останеме он топик, имате подфорум за музика :icon_mrgr::icon_mrgr:

 
На врв Bottom