Premier League - Season 2019/2020

Кој ќе биде шампион 2019/2020 во ЕПЛ?


  • Вкупно гласачи
    280
Статус
Затворена за нови мислења.

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.622
Поени од реакции
12.433
Го глеав сеа и ја видеото и мрш нарцисоидни телиња :D Само два клуба имало во Англија. Важи, да :D:kuracc:
Иначе одма после тоа ми излезе видео од интервју на Ибрахимович за ББЦ, коментарите се врв :pos:
zlatan.PNG
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Mi se svigja motovot i zelbata kaj man utd u vovednive minuti, ama na pocetokot koa gi izvadija prvite sostsvi, prosecni mi izgledaat epten igracive na utd.. de gea samo zvezda... porano be kakvi igraci igraa za utd ccc jaki se finansiski ja nz zs vakva raja gazi na old traford..
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.679
Поени од реакции
38.867
Педериштево еткинсон класика против Ливерпул, све да му ебам
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.237
Поени од реакции
41.559
osteteni liverpul, bruka.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.679
Поени од реакции
38.867
Што ти е крив Екинсон? ВАР гледаа и потврдија дека не е прекршок.
И тие се слепи, играч на Ливерпул ќе направи ситен фаул одма свири, они нога ќе му скршат некому па еткинсон воли да пушта груб фудбал
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.844
Поени од реакции
24.280
И тие се слепи, играч на Ливерпул ќе направи ситен фаул одма свири, они нога ќе му скршат некому па еткинсон воли да пушта груб фудбал
Па така кажи, значи не е само Еткинсон, туку сите судии во Англија се против Ливерпул а? Мхм, кул..
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.237
Поени од реакции
41.559
Што ти е крив Екинсон? ВАР гледаа и потврдија дека не е прекршок.
da de, potvrdija deka cist faul, ne e faul :)
bruka klasicna, ovaa ako ja izgubat liverpul i na psihicki plan ke gi izebat, najlosi se tie rezultati koi se rezultat posle edna tipicna nepravda, bez oko da im terpne priznaa gol i ne go vidoa faulot nad origi koj bese preocigleden.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.844
Поени од реакции
24.280
da de, potvrdija deka cist faul, ne e faul :)
bruka klasicna, ovaa ako ja izgubat liverpul i na psihicki plan ke gi izebat, najlosi se tie rezultati koi se rezultat posle edna tipicna nepravda, bez oko da im terpne priznaa gol i ne go vidoa faulot nad origi koj bese preocigleden.
Преочигледн за тебе. Сепак, не беше преочигледн за Еткинсон и цела ВАР соба. Па сеа ти види кој греши, дали ти или некои 5-6 судии.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom