Premier League - 2023/2024

Шампион за 23/24 ќе биде?


  • Вкупно гласачи
    230
Член од
23 август 2010
Мислења
38.415
Поени од реакции
109.158
Многу сме админи со Џонтра на ловење на стари членови со нови никови. Да ве ебам у дупе и РАТМ и Хот Ајс и Роземберг.
 
Член од
1 октомври 2023
Мислења
559
Поени од реакции
1.811
За пола година ќе можеш осмицата да ја смениш со нула, хехе.. :icon_lol:
За пола година ниту еден тим неможе да освои титула, па ни Челзи :D

У поголема дилузија си од Јенкито што ви го води клубот. :D
Од њега само Бајден е у поголему делузију, ја сам само оптимистично настроен :D

Многу сме админи со Џонтра на ловење на стари членови со нови никови. Да ве ебам у дупе и РАТМ и Хот Ајс и Роземберг.
Не знам кој е тј, да му ебу све :D
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.232
Поени од реакции
57.028
Дружиш се сас Рончета, кажуе ти ги трачарски муабети од маалу а:D
Не бе сам те фатив ама викам ај нека го нека цепа со скопскиот акцент, добро му иде. :D

Иначе уште тврдам дека Сака Зулу не е РАТМ а овој Џони Бој е чист Роземберг само не знам која година го сменил никот, педерски изиграл, требаше време да ми текне која е таа битолска будала што навиваше за Ливерпул.
 
Член од
1 октомври 2023
Мислења
559
Поени од реакции
1.811
Не бе сам те фатив ама викам ај нека го нека цепа со скопскиот акцент, добро му иде. :D

Иначе уште тврдам дека Сака Зулу не е РАТМ а овој Џони Бој е чист Роземберг само не знам која година го сменил никот, педерски изиграл, требаше време да ми текне која е таа битолска будала што навиваше за Ливерпул.
Еј брат, фала, ќе ме дружите ли у Скопје, цел живот сам сакаја да биду прифатен од скопско мало друштво П :D
И терај си работу, да ти ебу комшику. :kuracc:
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.232
Поени од реакции
57.028
Еј брат, фала, ќе ме дружите ли у Скопје, цел живот сам сакаја да биду прифатен од скопско мало друштво П :D
И терај си работу, да ти ебу комшику. :kuracc:
ТафтаКру ете е скопски шмекер, со него дружи се, ја сум сељак од надвор. :D
 
Член од
1 октомври 2023
Мислења
559
Поени од реакции
1.811
ТафтаКру ете е скопски шмекер, со него дружи се, ја сум сељак од надвор. :D
Неможу сас њега, много ебе, ќе ме наведе на лош пут. Боље ми е сас вас, боље прв у село него заѓан у град.
Него ти си ми дужан едно срце на колешку, удрија си ву корпу и плакала ми е целу недељу за тебе, још од времето, такој да не, не ме нервирај много, за колешке ти га собирам.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.355
Поени од реакции
10.749
Многу сме админи со Џонтра на ловење на стари членови со нови никови. Да ве ебам у дупе и РАТМ и Хот Ајс и Роземберг.
Не бе сам те фатив ама викам ај нека го нека цепа со скопскиот акцент, добро му иде. :D

Иначе уште тврдам дека Сака Зулу не е РАТМ а овој Џони Бој е чист Роземберг само не знам која година го сменил никот, педерски изиграл, требаше време да ми текне која е таа битолска будала што навиваше за Ливерпул.
Сака Зулу не би требало да е РАТМ.
Ицката од старт беше очигледен со хејтот кон Клоп.

А јас сум со истиот акаунт, ете на Ули одма му текна, мислев знаевте од старт втф
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.584
Поени од реакции
20.389
Сака Зулу не би требало да е РАТМ.
Ицката од старт беше очигледен со хејтот кон Клоп.

А јас сум со истиот акаунт, ете на Ули одма му текна, мислев знаевте од старт втф
Ја одма те препозна.Ради најлош битолски хумор.Значи семка си е семка.Охриѓани су најшиптаpи,Штипјани најидиоти,Скопјани најкремци,Тетофчани најскржави,Велешани најискулирани,Струмичани нај удрени у главу,Куманофци најтравари.
Ви Битолчани,најлош хумор на сфет.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.355
Поени од реакции
10.749
Ја одма те препозна.Ради најлош битолски хумор.Значи семка си е семка.Охриѓани су најшиптаpи,Штипјани најидиоти,Скопјани најкремци,Тетофчани најскржави,Велешани најискулирани,Струмичани нај удрени у главу,Куманофци најтравари.
Ви Битолчани,најлош хумор на сфет.
Каков ќотек лежи во тебе.....(y)
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.919
Поени од реакции
24.551
Многу сме админи со Џонтра на ловење на стари членови со нови никови. Да ве ебам у дупе и РАТМ и Хот Ајс и Роземберг.
Уште @Peja989 да улета со Peja990 нов ник. :ROFLMAO:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.658
Поени од реакции
23.701
Ја одма те препозна.Ради најлош битолски хумор.Значи семка си е семка.Охриѓани су најшиптаpи,Штипјани најидиоти,Скопјани најкремци,Тетофчани најскржави,Велешани најискулирани,Струмичани нај удрени у главу,Куманофци најтравари.
Ви Битолчани,најлош хумор на сфет.
Ја у која група спаѓам ?
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.857
Поени од реакции
63.625
Бентакур јавно се извинувал после ова. Некогаш си мислам, замисли некои од членовите тука да се славни фудбалери, и да ги пуштиш да даваат вака интервјуа со добро познатиот форумски вокабулар. Животот ке им помине во јавни извинувања :pos:

 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.232
Поени од реакции
57.028
Бентакур јавно се извинувал после ова. Некогаш си мислам, замисли некои од членовите тука да се славни фудбалери, и да ги пуштиш да даваат вака интервјуа со добро познатиот форумски вокабулар. Животот ке им помине во јавни извинувања :pos:
Затвор ќе лежиме, бегај.

Уште ми е смешен Брозовиќ со Хуан Хесус, црни го викаше без замарање. :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom