Premier League - 2023/2024

Шампион за 23/24 ќе биде?


  • Вкупно гласачи
    230

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.450
Поени од реакции
11.123
Бентакур јавно се извинувал после ова. Некогаш си мислам, замисли некои од членовите тука да се славни фудбалери, и да ги пуштиш да даваат вака интервјуа со добро познатиот форумски вокабулар. Животот ке им помине во јавни извинувања :pos:

Ќе не канселираат одма, нема ни кариера да изградиме. Евентуално во Русија ако одиме да играме.
Јас еднаш влегов во една странска дискорд група и уште истиот ден добив перманентен бан за банална работа :icon_lol:
А како тргнало за брзо и во затвор ќе се оди за глупости. Веќе и се оди уствари.
Премногу се нежни луѓево по светот, тоа е нешто неверојатно. Ене на Бентанкур му се нафрлиле одма да го напаѓаат по социјални мрежи, го навредуваат и цел Уругвај како била отепана држава, леб немале да јадат итн. Страшно многу болесници има по светот што одма се тригернуваат.
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.902
Поени од реакции
7.996
Ќе не канселираат одма, нема ни кариера да изградиме. Евентуално во Русија ако одиме да играме.
Јас еднаш влегов во една странска дискорд група и уште истиот ден добив перманентен бан за банална работа :icon_lol:
А како тргнало за брзо и во затвор ќе се оди за глупости. Веќе и се оди уствари.
Премногу се нежни луѓево по светот, тоа е нешто неверојатно. Ене на Бентанкур му се нафрлиле одма да го напаѓаат по социјални мрежи, го навредуваат и цел Уругвај како била отепана држава, леб немале да јадат итн. Страшно многу болесници има по светот што одма се тригернуваат.
Не се луѓето нежни туку медиумите ги контролираат woke-либерални партии кои цензурираат силувања на 17 годишни Швеѓанки и Германки од нивните благословени мигранти, а за навреда ги трпаат луѓето во затвори. Ако нема промени ќе биде се полошо и полошо. Еве последно и Мбапе го лобираат за поддршка, наместо да игра фудбал, тој говори држи.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.450
Поени од реакции
11.123
Не се луѓето нежни туку медиумите ги контролираат woke-либерални партии кои цензурираат силувања на 17 годишни Швеѓанки и Германки од нивните благословени мигранти, а за навреда ги трпаат луѓето во затвори. Ако нема промени ќе биде се полошо и полошо. Еве последно и Мбапе го лобираат за поддршка, наместо да игра фудбал, тој говори држи.
Тоа е точно ама сепак има премногу такви луѓе. Го правевме муабетот со @опшесво мислам.
Види му го профилот на Бентанкур што му пишуваат. Не може да се сите ботови. Истото за вакви ситуации се дешава и на Твитер/Х што нели важи за послободен медиум сега или социјална мрежа како сакаш. Куп луѓе делуваат како без мозок, страшно е дури
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.902
Поени од реакции
7.996
Тоа е точно ама сепак има премногу такви луѓе. Го правевме муабетот со @опшесво мислам.
Види му го профилот на Бентанкур што му пишуваат. Не може да се сите ботови. Истото за вакви ситуации се дешава и на Твитер/Х што нели важи за послободен медиум сега или социјална мрежа како сакаш. Куп луѓе делуваат како без мозок, страшно е дури
Затоа што индивидуата го следи стадото, а не обратно. Енормно многу пари се трошат моментално на woke пропаганди, а за жал во светот има повеќе потпросечни луѓе, без капацитет, па прават како што прават останатите. Во Германија се појави вирално видео каде на забава пеат Германија на Германците, туѓинци надвор, инстантно беа пронајдени, избркани од работа и што не. Пред некоја недела му заклаа полицаец на сред бел ден, го штитеа терористот дека бил испровоциран. Тек му почнува жнеењето на данокот на ваквите политики ако продолжат со истите. Ваков испад, ќе го пратат во League 2 одма.
 
Член од
1 октомври 2023
Мислења
647
Поени од реакции
2.027
Многу е тешко да браниш ваков интелигентен дриблер, како Стивен Сигал у фудбал е, го гледаш стои у место, лабав а те дрибла со тело.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.450
Поени од реакции
11.123
Малиов што го потпишале Тотенхем. Ми излезе вчера на Твитер, мислев дека е Иско пред да прочитам за кого се работи.

Страшен талент, неколку пати го гледав сезонава. Одличен потег им е ова
 

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.407
Поени од реакции
12.143

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.340
Поени од реакции
57.878
Александар Динев

(видеото од линкот гледајте го на ваша одговорност)
Ова педерче со сета своја појава и румени шминкани обравчиња едноставно премногу моли за да биде шамаран. Само шамари доека не му омодре лицето, без боксови без ништо, само шлаканици фљассс фљасссс фљасссс
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.610
Поени од реакции
43.256
Ова педерче со сета своја појава и румени шминкани обравчиња едноставно премногу моли за да биде шамаран. Само шамари доека не му омодре лицето, без боксови без ништо, само шлаканици фљассс фљасссс фљасссс
Најмногу ми се крева косата кога ќе го слушнам како се труди да зборува на фул скопски дијалект и да глуми некое урбано ликче, а точно го знам од кое село од валандовско е. Бар да беше нешто смешен или паметен, ама ни тоа, ни тоа.
 
Член од
9 октомври 2022
Мислења
1.744
Поени од реакции
4.421
Многу ги сакам овие бест оф моментс видеа од некој играч и кога ќе влезе да игра на утакмица за клубот што го купил нозете ко у кофи бетон.
Автоматски споено мислење:

Александар Динев

(видеото од линкот гледајте го на ваша одговорност)
Кога изговори "snacks", коњска грива ми се појави од позади на вратот од ежење.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom