Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Полека бе ќе дојде кај и да е, само дали ќе се врати како што треба или хакерите ќе прават уште еден напад тоа ќе видиме. Ако ги фати инает богами псн нема враќање.
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Ја си остнаувам и со двете =) Килзон 3 ми доага следната недела (се надевам дека ке има онлајн до тогаш) па тек тогаш ми почиња Фан тајм :icon_lol: Иначе Хеви Рејн е ЗАКОН! А Год оф Вор е ... Год оф Вор =)
Од кај ја имаш Heavy Rain ? Иначе не очекувај многу од Килзон 3.
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Од кај ја имаш Heavy Rain ? Иначе не очекувај многу од Килзон 3.
Хеви Рејн ми е од Зави , а се мислев помегу КоД и Килзон 3 али Активижн ме курчат многу што секоја година нова ствар вадат и секоја се помалце е подобрена (оваа година треба 2 Код да излезат) . Килзон 2ката ми беше топ , а сеа оваа ке видиме + ми беше поефтинета на May Mayhem Zavvi и така =)
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Хеви Рејн ми е од Зави , а се мислев помегу КоД и Килзон 3 али Активижн ме курчат многу што секоја година нова ствар вадат и секоја се помалце е подобрена (оваа година треба 2 Код да излезат) . Килзон 2ката ми беше топ , а сеа оваа ке видиме + ми беше поефтинета на May Mayhem Zavvi и така =)
Брат ај те молам да се замениме со игри за на 1 недела. Ќе ти ја дадам BO или Crysis 2 или Килзон3 (ако не ти се чека) или што и да сакаш само дај ми ја Heavy Rain !!!! Од кога ја барам а си имам кажано дека никогаш нема да купам singleplayer only игра :)
 
Член од
24 март 2011
Мислења
23
Поени од реакции
0
PSN mora da go napravat posto sony e svetska firma,i znaat deka ako ne ja napravat ke izgubat mnogu korisnici.A ja mislam deka hakerive se angazirani od XBOX(Microsoft)za da im se zgolemi prodazbata na xbox.Sega ako sakate da kupite konzola normalno deka ke kupite Xbox,a i site drugi bi kupile>i ako saka nekoj multiplayer moze da igra i na xbox,ako saka nekoj singleplayer,ke go hakne xbox-ot.I mislam deka hakerive ke se inaetat use nekoj mesec(odnosno ke pocekaat sto poveke xbox konzoli da se prodadat:helou:
 

sveznajko

Random nobody
Член од
17 август 2006
Мислења
522
Поени од реакции
101
Хеви Рејн ми е од Зави , а се мислев помегу КоД и Килзон 3 али Активижн ме курчат многу што секоја година нова ствар вадат и секоја се помалце е подобрена (оваа година треба 2 Код да излезат) . Килзон 2ката ми беше топ , а сеа оваа ке видиме + ми беше поефтинета на May Mayhem Zavvi и така =)
Има голем бран поефтинувања на зави . Плус елиминирани се трошоците за праќање последнава недела (можда и више) . Ја си купив 5 игри. да , Хеви Рејн меѓу останатите :)
 
Член од
24 април 2008
Мислења
10.694
Поени од реакции
11.941
Во Британија многумина сопственици на PlayStation 3 конзоли преминале кон враќање на истите назад во
продавниците и барање да им бидат вратени парите, или кон трампање на конзолите во замена за Xbox 360.

Веќе најдов нови неотпакувани PlayStation 3 конзоли на eBay од Германија,
со DHL испорака за еден ден, крајна цена 310 евра, или 320 ако додадеме и данок.

Значи за 320 евра ќе ми го достават дома пред врата преку DHL за еден ден од нарачување и плаќање,
а од друга страна, никаде по Скопјево не сум нашол нов неотпакуван PlayStation 3 да го продаваат по цена
под 350 евра.

Баш ме интересира до каде ќе паднат цениве доколку PlayStation Network навистина
остане исклучен до крајот на мај 2011, како што многумина велат дека ќе биде.
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Има голем бран поефтинувања на зави . Плус елиминирани се трошоците за праќање последнава недела (можда и више) . Ја си купив 5 игри. да , Хеви Рејн меѓу останатите :)
Шо зема ? Ја земав 3 сеа за сеа =)
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Heavy Rain , Red Dead Redemption , Majin And The Forsaken Kingdom, Castlevania Lords of Shadow i Heroes of might and magic 3 & 4 (za PC) пошо ме здрви носталгија :)
Ја сеа изглеа ке ја зиам ГТ5 за брат ми. Само ме курчи шо нема ПСН уште да видиме гејмплеј и такви ствари ...
 
Член од
3 август 2009
Мислења
60
Поени од реакции
3
Леле Сони не треба да се зафркават со хакерите.Ако уште еднаш го хакнат со цели нивни сили богами ПСН нема да има :) Па продавајте ги плешстејшеновите навреме или ќе биде доцна :)
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Ајмо цурици симињајте го ова(http://www.joystiq.com/2011/05/14/ps3-firmware-3-61-goes-live-change-your-password-now/) имидијтли ! =) Изгледа се ближи денот на ПСН REBORN! хаха
Еве ви го планот - http://www.eurogamer.net/articles/2011-05-15-sony-psn-restoration-plan-revealed

--- надополнето ---

ПСН Restoration begins ! http://uk.playstation.com/psn/news/articles/detail/item369506/PlayStation-Network-Restoration-Begins/
Ајде радувајте се =) На Џои му заврши кејфот :(
Казуа Хираи упдејт http://blog.us.playstation.com/2011/05/14/kazuo-hirai-playstation-network-relaunch-announcement/
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
:vozbud:AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA конечно:vozbud:
Ќе се преиграм денес ! После нема да можам 2 недели ...

--- надополнето ---

Ама чекајте, кај нас уште не е вратен ? Неможам пак да се конектирам ...

--- надополнето ---

Нека ми одговори некој ме фаќаат кризи !!!! хаха Веќе повеќето од пријателите на ПСН играат БО :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom